Retour

 • May 27, 2012
Belle journée, amis et lecteurs! :)


Jsem hrozně unavená. Potřebovala bych být ještě týden doma. Jen co přijedu konečně domu, už zase musím balit na týden do školy. Už jen 35 dnů, to nějak přežiji. A pak? Francie. Ani nevím, jestli mám mít radost, nebo ne. Ale o tom až jindy. Každopádně do té doby si chci pořídit foťák a těch 14 dní vás zahrnout články, až je nebudete stíhat číst. Alespoň mi to tam tak rychleji uteče. Na Šumavě bylo moc krásně, celý týden byl fajn a uteklo to hrozně rychle. Nezhubla jsem ani gram, ještě to do Francie musím dohnat, aspoň trošku. Stýskalo se mi po vašich článcích, jsem ráda, že už bude víc a víc času na blog! Zbývá jen dodělat pár věcí, napsat několik testů, uzavřít známky a bude dvouměsíční regenerace. Nemůžu se dočkat! Francie není jediné místo, které chci o letošních prázdninách navštívit. Ale to je prozatím tajné. :)

Jaké máte plány na léto vy? Pojedete válet šunky k moři, máte zařízené brigády a těšíte se na konec školního roku? :)

with love, Anne
22 comments:

 1. jeee ja jeste vubec zadny plany na leto nemam a docela me to depta! :-D

  ReplyDelete
 2. Tak plány na léto prozatím nemám, ale předpokládám, že to dopadne stejně jako loni - s přítelem pojedeme někam k moři, válet si ty šunky, opalovat se apod. Potom chceme určitě navštívit festivaly, které oba milujeme a pokud zbyde čas, tak druhá dovolená ale tentokrát poznávací a klidně česká.. :-)

  www.czechblondyn.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Já se těším až nás zahltíš fotkami z Francie :)

  ReplyDelete
 4. já už to taky nemůžu do konce tohoto školního roku vydržet,jsem už ze všech těch písemek a zkoušení unavená :/ užij si Francii a těším se na spoustu článků :)

  ReplyDelete
 5. Ja se taky chystam do Francie....ale zatim je to jeste vsechno nejiste a zarizene nemam nic.Takze to zase bude last minute stres:)

  ReplyDelete
 6. Vem mě sebou do Francie! :D Aspoň bych nemusela mít trauma z toho, že budu celé prázdniny sedět doma :/

  ReplyDelete
 7. Francúzsko je skvelé príjemnú dovolenku :) ja idem zase do Portugalska .. neviem aké je ale teším sa :) a na koniec školského roka sa veľmi teším konečne oddych :)

  ReplyDelete
 8. áá prázdniny mi teď,když jsou pololetky,ani nepřipomínej:) já jedu do švýcarska a do řecka :)

  ReplyDelete
 9. Na konec školního roku se těším šíleně! K moři snad pojedeme a ještě jedna brigáda mi doufám vyjde, takže na prázdniny se těším moc:) A ve Francii jsem byla, ale ráda bych třeba Paříž nebo jih:) Ty si to ve Francii určitě užiješ:)!

  ReplyDelete
 10. V létě pojedu do Chorvatská válet šunky, jak píšeš .. :D Jinak asi potom na vodu. Přístí rok však jedu se sestrou do Finska a neskutečně moc se těším, konečně :) ^^

  ReplyDelete
 11. na tu Tvoji Francii se snad těším ještě víc než Ty :D nemůžu se dočkat všech těch fotek :)
  Taky bych se tam ráda podívala, ale letos to už asi nestihnu, tak si dám předsevzetí na příští rok :D
  Na léto zatím žádné plány nemám. Ráda bych k moři, ale nemáme s milým našetřeno, takže asi nic :(

  ReplyDelete
 12. Jéé, Francii ti moc závidím a přeju. Byla jsem tam minulý rok a nemohla jsem se nabažit! A krásné naušničky :)

  ReplyDelete
 13. Mám neplacené "brigády".. pojedu na Slovensko pracovat na kozí farmě a pak se budu hrabat v nějaké tvrzi jako archeologická pracovnice :) a pak se uvidí, hlavně aby bylo v létě pěkně :) Moc děkuji za komentář u mé fotografie

  ReplyDelete
 14. Tak Francie čeká, jo? Tomu říkám regenerace! Já se jedu zregenerovat po dvouleté Itálii do Prahy, taky se těším jak malá holka:-).
  A jsem ráda, že tu bude brzo takových článků, že nebudu stíhat číst. Tak se mi to líbí:-)

  ReplyDelete
 15. Jéé, Fancii ti závidím, hned bych se tam jela podívat:-) Budu se těšit na fotky:-)

  ReplyDelete
 16. Ty naše milá vlaštovičko Anne,
  vidím, že máš plný křídla práce a shánění, ale počkej, jaká to bude pohodička, až všechen ten "rumrajch" skončí a ty si budeš už jen pojídat bagetky, popíjet "šardoné", chodit v baretu, se rtěnkou Chanel a budeš ta nejkrásnější Francouzka, jakou znám! ;-)
  Zlobivá tajnůstkářko! Kam ještě jedeš?! ;-)
  Vivi

  ReplyDelete
 17. Přeji ať ti těch několik posledních testů a dní ve škole co nejrychleji uteče. Těším se na postřehy z cest. Já možná též vyrazím do země sýrů a vína, ale to je zatím jen malá šance. Uvidíme :)

  ReplyDelete
 18. Francie <3 :OO Těším se na fotky..:))

  Jsem tvůj follower, budu ráda, když se i ty staneš mým..:)

  ReplyDelete
 19. Tak Francii docela závidím, ale užij si ji! Já léto naplánované nemám, jen začátkem července poznávačka u sousedů Slováků a pak Maďarsko, případně i Rakousko. Každopádně se mám stěhovat a možná v září nějaké moře. :)

  ReplyDelete
 20. ANO PROSÍM! Zahlť mě Francií ať tam chci ještě víc :D :(

  ReplyDelete
 21. Já ty dny do prázdnin odpočítávám v deníčku! :D Ale bohužel se nebudu nikde válet. Hledám si brigádu... Francii ti závidím. Rozhodně bych z ní radost měla. :)

  ReplyDelete
 22. Letošní prázdniny si užiju tady v Čechách - výlety, festivaly, válení se na chalupě:) ale zato příští letní semestr strávím celý v Bretani:)

  ReplyDelete