Zastávka v lunaparku

 • September 8, 2012
Krásné sobotní odpoledne, sweethearts.

Prázdniny jsou sice týden za námi, ale proč se do nich nevrátit alespoň prostřednictvím fotek a zavzpomínat na ty nejhezčí okamžiky. Dnes vás zavedu do francouzského lunaparku, který leží nedaleko Port Grimaud. Otevírací doba je tam ve 21:00. Kromě obchodů (o nich v příštím postu) se tam můžete výborně najíst, dát si vynikající zmrzlinu, ledovou tříšť a nebo koupit drahé polovičce něco z lásky. Vstupné vůbec neplatíte, ale můžete si zaplatit lupen a obejít všechny atrakce (vyjde to levněji), což ocení především malé děti, které tam jsou jako v ráji (o rodičích se to říct nedá). :) Je to taková stálá pouť, která se vůbec nedá srovnat ani s Matějskou. Já si na takové akce moc nepotrpím, ale nakonec jsme se tam pěkně nasmáli :)Tohle byla vážně hrozná sranda. Sednete si do klády a pomalu jedete. Vyveze vás to hezky pomalu nahoru, a pak pěkně rychle sjedete dolu. Nikdo nám neřekl, že budeme mokrý jak myši a všichni se nám budou smát. :) Ale užily jsme si to. 


 ↑ SKY RIDER, nejšílenější a taky nejdražší atrakce kterou v lunaparku najdete. Pokud máte rádi adrenalin, nezvracíte na houpačce a v kapce máte přebytečných 20€, určitě si to nenechte ujít. Já si to ujít nechala moc ráda, stačilo mi dívat se z parkoviště. Přijdete tam, zaplatíte, navlíknou vás, připevní, vytáhnou, zatáhnete za pojistku a letíte šílenou rychlostí 50m volným pádem. Párkrát se zhoupnete sem tam a vualá, hotovo.
 ↑ Další celkem zajímavá atrakce. Sednete si do koule, natáhnou gumu, vystřelí vás, vyletíte, houpete se a ještě si můžete zaplatit za video, protože vás při tom natočí. Ale nic pro mě. My se koukali u stánku na to video, to bylo vtipné. :)

 STAR GATE, Tam nikdo z nás nebyl, ale vzhledem k tomu jak to tam vypadalo bych řekla, že vás to tak roztočí, že se přilepíte na stěnu a nemůžete se ani hnout. Asi to nebude nic pro poblijóny. Ale anubis byl pěknej, to jo! :)


 Horská dráha. Vůbec se to neklepe jak kdyby to mělo každou chvíli spadnout. Vůbec nepřemýšlíte nad Nezvratným osudem a vůbec nejste pomlácený. 6 éček za to, že se to jednou projede sto kilometrovou rychlostí a vy jste venku ani nemrknete je docela dost. Ale na český pouťový dráhy to určitě nemá. :)
Už někdo z vás takový lunapark v zahraničí navštívil? Budu ráda když se o zážitky podělíte v komentářích. :) Přeji krásný zbytek sobotního dne!

9 comments:

 1. woooow!!! :) NIkdy jssem nenavštívila cizí lunaparky...jen u nás vždycky jdu.. :D a zrovna dneska jsou tady poblíž hody, tak nějaký ten kolotoč asi zas vyzkoušim.. :D :D Ale jako ty peníze za to jsou mně fakt líto no.. :/ :(

  ReplyDelete
 2. Já chodila vždycyk do Lunaparku v Itálii :) Ale letos už ne, už je to pro mě moc ohraný a nebaví mě to:D) radši jsem šla už víckrát do herny :)

  ReplyDelete
 3. jééé to je krása,tam chci taky! :)

  ReplyDelete
 4. Ááááách jela bych hneeeeed! Fííííííí, miluju horský dráhy, na ty doporučuji EuropaPark! :)

  ReplyDelete
 5. BOŽÍ je slabý slovo! :-O

  ReplyDelete
 6. To je krása ♥ Ja som nikdy netúžila ísť do lunaparku, no vyzerá to tam veľmi pekne. Krásne fotky :)

  ReplyDelete
 7. To musí byť super :) hneď by som tam išla :)

  ReplyDelete
 8. Já jsem byla v italský Mirabilandii a taky ve Vídni v Prateru, a obojí bylo naprosto skvělé, s českými pseudokolotoči naprosto neporovnatelné :). Miluju pořádně adrenalinový atrakce, myslím, že bych se i ve Francii určitě vyřádila :D.

  ReplyDelete
 9. Miluju horský dráhy a všechny věci tomu podobný, takže tohle by se mi líbilo:) Možná bych byla i takový blázen a šla na ten volný pád:D Byla jsem na něčem podobném ve Španělsku, ale nebylo to až zas tak drastický:D
  Kam bych se ale chtěla vrátit je Europa-park v Německu a jít tam na dráhu od Mercedesu:)

  ReplyDelete