Jak se vytváří výjimečný život?

 • October 5, 2012
Krásný den, drazí čtenáři.
Dnes bych Vám ráda představila projekt mého kamaráda Michala Hanuše - Michal je zakladatel Genius Academy, největšího projektu svého druhu v ČR, kde se lidé učí, jak naplno rozvinout svůj pravý potenciál a začít žít výjimečný život. Pomáhá lidem v sobě znovu objevit svou pravou genialitu a naplno ji rozvinout. I můj život se o dost změnil po pár sezeních s Míšou - nyní už vím, že žít báječný život může opravdu každý.
Taky už jste si o něčem řekli: “Tohle je to, co jsme se měli učit ve škole”? Představte si, jaké by to bylo umět naplno využívat náš pravý potenciál už dnes. Co byste dělali? Do čeho byste se pustili? Většina lidí by se nejspíš pustila do toho, o co opravdu jde – do vytváření výjimečně naplněného a úspěšného života. Právě v tom tkví také pravá genialita a to, co učí Michal Hanuš ve svém videotréninku zdarma. Michal v prvním videu ukazuje, že pravá genialita nemá s vysokým IQ nic společného, a do hloubky rozebírá čtyři kroky, které vedou k rozvinutí našeho pravého potenciálu.
Ve videotréninku na Vás čeká:
• 4 inteligence, o kterých se běžně nemluví
• odpověď na to, proč jste zapomněli, že jste génius• 4 krokový plán, jak si vědomě tvořit svůj život jako mistrovské dílo
Jak říká ve videu Michal: “Každé dítě přichází na tento svět jako budoucí génius. Naneštěstí jich je 9 999 z každých 10 000 o svou genialitu dospělými poměrně rychle připraveno.”
Pojďte se podívat, jak to napravit.
Michal několik posledních let studovat to nejlepší know how, které dnes na světě je. Dnes zveřejnil video, kde zdarma sdílí to, co jsme se všichni měli učit už ve škole. Na stránce jednoduše vložte své jméno a email a vychutnejte si video :)

18 comments:

 1. Hned to jdu zkusit! Moc mě to zaujalo :)

  ReplyDelete
 2. Moc zajímavý, už poslouchám video!:)

  ReplyDelete
 3. Teď jsem o něčem podobném četla knihu, takže už jsem se tam přihlásila a poslouchám video... Vypadá to super :)
  díky za tip :)

  ReplyDelete
 4. Zajímavé.
  Tak mi v souvislosti s tímto projektem napadlo, jestli jsi četla od Lorny Byrne Tajemství a pokud ne, tak doporučuji. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tajemství je jedna z nejoptimističtějších knih,co jsem dostala do ruky. :)
   roxodlak.blogspot.cz

   Delete
 5. Mě napadá, kdybychom všichni využívali svůj skrytý potenciál, kdo by pak pracoval v továrnách a za pulty v obchodech..

  ReplyDelete
 6. Replies
  1. moc ti děkuju za položený dotaz, Anne :) jen jsi mi dala trošku brouka do hlavy, já jsem hubla celé tělo, takže ti asi nedokážu říct přesný typy na jednotlivé partie, ale stehna, obzvlášť ty vnitřní jsem denně posilovala :) a věřím, že to tomu hodně napomohlo.. tak zkus různé výpady vpřed i stranou.. takové ty dřepy když hodně vystrkuješ zadek :D potom na boku na zemi zvedání, nejlepší je, když ležíš na levém boku, dáš si pravou nohu pokrčenou přes levou a tu levou se snažíš zvedat. :))
   Hodně cviků najdeš na internetu! Hodně štěstí.

   Delete
 7. zajimave :)
  http://she-is-the-1.blogspot.ch/2012/10/giveaway-iv.html

  ReplyDelete
 8. Mně to přijde jako sekta scientologu! Holky bacha na to!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Žádná sekta to není.. :)

   Delete
  2. To by tě donutili nejdřív vyplnit extrémně dlouhý dotazník ;)

   Delete
 9. hodně mě tvůj text zaujal ;) četla jsem i Tajemství od R. Byrne, přijde mi to hodně podobné, takže se určitě na video podívám :)

  ReplyDelete
 10. Jdu si ho pustit, Anne. :)

  ReplyDelete
 11. Můžu jednu drobnost? Proč to hned nazývat sektou?... Pár optimistických slov, které vám rozzáří den se vždycky hodí, ne? ;)

  ReplyDelete
 12. Jdu na to! Zvu tě na giveaway :)
  http://www.animaestilo.blogspot.com/2012/10/giveaway-kik-kabelka.html

  ReplyDelete