Jak vytvořit trvalou změnu?

 • October 16, 2012
Good morning, sweethearts
Vzpomínáte jak jsem psala o tom, jak si vytvořit výjimečný život? První video Genius Academy už vidělo víc jak 1 500 lidí a jejich reakce jsou skvělé!

"Díky, potřebovala jsem nasměrovat zpět na to, co bylo v prvopočátku a ne jít cestou, kterou po mě chtějí jiní"
"Ahoj Michale! Úžasná práce! Díky! Cvičení jsem si udělal a uvědomil jsem si při něm, co vše bych si ještě chtěl splnit, jaký úžasný potenciál můj život ještě má a na co vše se ještě můžu těšit!"


"Michal uvolnil druhé video, ve kterém mluví o 7 vlastnostech génia a jednom principu, který používá a který urychluje veškeré učení a rozvojPokud se nechcete jen pobavit, ale mít opravdové výsledky, pak se určitě podívejte na celé video až do konce, kde je řeč o tom, jak dosáhnout mistrovství v tom, co děláme. "

Chci Vás ještě upozornit, že se nejedná o žádnou sektu, jak někdo psal do komentářů. Míšu znám a můžu Vám zaručit výsledky, které po pár hodinách práce s ním na sobě vidím a především cítím. Jsem mu za pomoc v osobním rozvoji opravdu vděčná. Prostě mi je stále báječně! Těším se až budu moci vše z videí v životě využít, třeba u autoškoly nebo v přípravě k maturitní zkoušce. Dnes se můžete podívat na druhé a třetí video. Stačí kliknout SEMBudu ráda když mi do komentářů napíšete Váš názor a jak se Vám videa líbí. :)
Btw, odpoledne se můžete těšit na malé new in. :)


7 comments:

 1. asi se na to budu už muset vážně podívat :D :D :) četla jsem Tajemství a připadá mi to podobné, tak by mě to mohlo bavit :)

  ReplyDelete
 2. Jo, v hodně věcech má pravdu. Ale jasně, pro mnohé to zajisté bude sekta:-D

  ReplyDelete
 3. Ještě jsem se k tomu nedostala a trochu nevěřím, že se dovím něco nového, ale opakování matka moudrosti :) pak ti svůj názor nebo pocity napíšu

  ReplyDelete
 4. takovej sympaťák přeci nemůže mít na svědomí sektu! :D

  ReplyDelete
 5. som registrovaná od začiatku a počúvam

  ReplyDelete
 6. o tomto nič neviem :) dakujem za tip:)

  ReplyDelete
 7. musím si to pozrieť až budem mať na to čas i to prvé i toto druhe video

  ReplyDelete