lazy Tuesday

 • October 9, 2012
Vyhlašuji dnešní večer, kromě přípravy do práce, jako večer plný nicnedělání! Čím větší zima venku je, tím menší chuť mám cokoliv dělat. Ideální by bylo mít prázdniny a strávit je celé v huňatých ponožkách a svetru, zavrtaná v posteli s jídlem a starými výtisky oblíbených časopisů. Vypustila bych z hlavy všechny úkoly, které mě během týdne čekají a které pravděpodobně budu dělat jako vždy na poslední chvíli. Ale ne, zítra se vážně dám do práce. Dnes budu ještě "nicnedělat", koukat na filmy do noci a myslet na božský kungpao, na který mám celý den chuť.. Pokud rádi čtete kosmetické recenze, jednu pro Vás mám připravenou na zítra :)

Good night, dear readers
Anne 

19 comments:

 1. já se v posteli válím už od pátku. ale protože jsem nemocná :-/ takže to nejlepší zrovna není.

  ReplyDelete
 2. užívej si nicnedělání :) já se musím učit už dnes

  ReplyDelete
 3. Taky dnešních nedělám i když bych měla dělat spoustu jiných věci :D jinak tvůj blog je super :)

  ReplyDelete
 4. joo válela jsem se celý minulý týden, byla jsem nemocná.. nebavilo mě to! :/

  ReplyDelete
 5. taky mám nejradši tyhle dny nicnedělání :D pak nic nestíhám a dělám věci na poslední chvíli :D těším se na recenzi ;)

  ReplyDelete
 6. Ach, co bych za to válení dala! :))

  ReplyDelete
 7. ja dneska vysedávam a žerem :D

  ReplyDelete
 8. Souhlasim, nejradši bych se zachumlala do postele s kýblem teplýho čaje, koukala na oblíbený seriály, filmy, četla nejlepší knížky. Úplně to ve mě navouje takovou Vánoční atmosféru. Venku zima, a jediný co bych chtěla dělat je žrát cukroví a koukat na pohádky :DD

  ReplyDelete
 9. Já už se tak těším do práce, už se fakt nudím, jsem nemocna, vyzvracená z podoby, bolí mě žaludek, proboooooha chci do práce:D

  ReplyDelete
 10. Ono není špatné udělat si občas takový odpočinkový večer! :-)

  ReplyDelete
 11. Replies
  1. Za to ty seš s tím buzerováním nějak moc aktivní. ;-)

   Delete
 12. Jéé..to já si o tomhle musím nechat zdát až do víkendu..jenže pak si tak vážím volna ..že se snažím něco zažít..takže tohle krásní válení nechám až na dobu..kdy onemocním z přepracování..:) a to si to pak užiju pořádně:)

  ReplyDelete
 13. Anetko, naprosto s tebou souhlasím! Taky bych nejraději po práci ležela a nic nedělala, což jsem minulý týden praktikovala a pokračuje to i tento, ale skolil mě bacil. :/ Naštěstí už budu snad fit a vrhnu se konečně na košík prádla na žehlení, co doma mám, jinak za chvilku nebudu mít v čem chodit. :D
  A není na škodu udělat si odpočinkový večer. :)

  ReplyDelete
 14. kvůli tomuhle miluji ze všeho nejvíc vánoce.. Sednu si do houpacího křesla ke krbu, zabalená do deky a čtu si nějaké časopisy nebo knížky a pojídám u toho cukroví :)♥ nebo v té lepší variantě to provozuji v posteli :D krása!!

  ReplyDelete
 15. Přesně takhle bych si to taky představovala. A naprosto souhlasím s M. nade mnou - z tohohle důvodu miluju Vánoce a vánoční lenošení:-)

  ReplyDelete