S.E.N.

 • June 27, 2013

 shoes, dress: vietnamese market / necklace: sheinside (link) / sunnies: wayfarer

Sice trochu opožděně, ale přece. V posledních pár dnech jsem se nezastavila a jsem moc ráda, že se konečně něco děje. :) Byla jsem s Terezkou v hotelu nedaleko Prahy, a bylo to moc fajn! Pěkně jsme se najedly (fotka je ze snídaně), popovídaly i zaplavaly. Na mě můžete vidět šaty i boty z minulého new in, příště vám ukážu tu mašličku na zádech, ten detail vypadá moc hezky. Celkově jsou šaty moc příjemné a pohodlné, ideální na takový večer. Jsem ráda že jsem je koupila, takových totiž není nikdy dost! :) Přeji vám krásný start prázdnin, užijte si je naplno! Chystáte se někam na dovolenou? :)

ask.fm - facebook - instagram - lookbook

10 comments:

 1. Muselo to tam být krásné!:) Ty šaty jsou moc hezké, sluší ti!:) a já bych chtěla alespoň na týden k moři s kamarádkou:)

  ReplyDelete
 2. Jsi krásná a já hrozně hloupá, protože jsem měla tyhle šaty vyhlídnuté v takové pěkné mint barvě u nás u vietnamců a než jsem se rozhodla ke koupi, prodali je:/ Vážně toho lituju. Snad se skočím kouknout, jestli nedoplnili zboží. Jinak my jedeme s drahou polovičkou příští týden do chorvatska a už se nemůžu dočkat!

  ReplyDelete
 3. hihi, to s tou wifinou..to hlavně já s tím byla tak otravná pořád.. :D :D

  ReplyDelete
 4. Byla jsem tam v září na strejdově svatbě a je to tam nádherné! Hlavně ta snídaně, to bylo božstvo pro mé chuťové buňky, neboť jsem nevěděla, co dřív :)

  ReplyDelete
 5. tie šaty sú super, už dlho som sa po takých pozerala :) (zatiaľ som nenašla :D)

  ReplyDelete
 6. Hotel S.E.N. je opravdu sen.. :)

  ReplyDelete
 7. Muselo to být krásné, fakt sen :) Fotky jsou super :)

  ReplyDelete
 8. Moc Ti ta červená sluší! Já chci takový hrad S.E.N :)

  ReplyDelete
 9. šatičky jsou opravdu moc pěkný :) už bych si jela odpočinout na nějakou dovolenou, ale zrovna jsem na brigádě. odpočinu si až v New Yorku :D

  ReplyDelete