VIDEO: TENISKOLOGY PRAGUE TRIP

 • November 6, 2015

Ahoj! Poslední dny nabírají šílené tempo a utíkají, ani nevím jak. Vstávám za tmy, vracím se za tmy a tak nějak se už nemůžu dočkat, až bude zase jaro. Vtipný, když celý zimní proces teprve začíná, že. Nicméně dny letí a já mám pro vás v zásobě ještě spoustu nepublikovaných postů. Mám dojem, že ačkoliv jsem z počasí fyzicky docela unavená, tak na druhou stranu jsem plná života, veselá, energetická a hrozně si teď všechno užívám. Vrátila se mi energie do blogování, psaní postů pro mě už není nutností, jak jsem to cítila během mojí pauzy. Ráda utíkám od světa právě k blogu, ráda čtu vaše komentáře, vždycky mě potěší všechny vzkazy a o to víc cítím, že to prostě smysl má. Blogovat dál, dělat to dál s láskou a dávat do toho kus sebe. Děkuju vám!

Jedním z posledních skvělých dnů byl i výlet do Prahy, odkud jsme bohužel museli brzy odjet, tak jsme se moc dlouho nezdrželi. Ale konečně jsem poznala další úžasný holky z blogosféry, chviličku jsme popovídaly, nečekaně udělaly pár selfies a skvělý den jsme zakončili rychlo-nákupem v MACu. Novinky vám brzy ukážu a na video můžete mrknout na konci postu. :)A jak se máte vy? Byli jste na teniskology?

8 comments:

 1. Na tejto akcii som nebola, ale muselo to tam byť super ! :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  ReplyDelete
 2. Video máš moc hezky zpracované, ale hlavní co ti chci napsat je, že seš krásná, moc ti to sluší! :)

  ReplyDelete
 3. Já jsem také zvažovala, že bych se tam zašla mrknout. Bohužel mi to ale nějak nevyšlo, což je koukám asi docela škoda. Navíc bych si s tebou při té příležitosti také ráda udělala nějaké to selfíčko :D Tak snad jste si to užili aspoň za tu chvíli, co jste tam byli:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jeee to je škoda, to bych byla moc ráda <3

   Delete
 4. Moc ti to sluší. Nic jsi si nekoupila?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju, nekoupila, mám zatím bot dost :D :)

   Delete