lazy Tuesday

 • October 9, 2012
Vyhlašuji dnešní večer, kromě přípravy do práce, jako večer plný nic nedělání! Čím větší zima venku je, tím menší chuť mám cokoliv dělat. Ideální by bylo mít prázdniny a strávit je celé v huňatých ponožkách a svetru, zavrtaná v posteli s jídlem a starými výtisky oblíbených časopisů. Vypustila bych z hlavy všechny úkoly, které mě během týdne čekají a které pravděpodobně budu dělat jako vždy na poslední chvíli. Ale ne, zítra se vážně dám do práce. Dnes budu ještě "nicnedělat". :)

Good night, dear readers
Anne 

19 comments:

 1. já se v posteli válím už od pátku. ale protože jsem nemocná :-/ takže to nejlepší zrovna není.

  ReplyDelete
 2. užívej si nicnedělání :) já se musím učit už dnes

  ReplyDelete
 3. Taky dnešních nedělám i když bych měla dělat spoustu jiných věci :D jinak tvůj blog je super :)

  ReplyDelete
 4. joo válela jsem se celý minulý týden, byla jsem nemocná.. nebavilo mě to! :/

  ReplyDelete
 5. taky mám nejradši tyhle dny nicnedělání :D pak nic nestíhám a dělám věci na poslední chvíli :D těším se na recenzi ;)

  ReplyDelete
 6. Ach, co bych za to válení dala! :))

  ReplyDelete
 7. ja dneska vysedávam a žerem :D

  ReplyDelete
 8. Souhlasim, nejradši bych se zachumlala do postele s kýblem teplýho čaje, koukala na oblíbený seriály, filmy, četla nejlepší knížky. Úplně to ve mě navouje takovou Vánoční atmosféru. Venku zima, a jediný co bych chtěla dělat je žrát cukroví a koukat na pohádky :DD

  ReplyDelete
 9. Já už se tak těším do práce, už se fakt nudím, jsem nemocna, vyzvracená z podoby, bolí mě žaludek, proboooooha chci do práce:D

  ReplyDelete
 10. Ono není špatné udělat si občas takový odpočinkový večer! :-)

  ReplyDelete
 11. Replies
  1. Za to ty seš s tím buzerováním nějak moc aktivní. ;-)

   Delete
 12. Jéé..to já si o tomhle musím nechat zdát až do víkendu..jenže pak si tak vážím volna ..že se snažím něco zažít..takže tohle krásní válení nechám až na dobu..kdy onemocním z přepracování..:) a to si to pak užiju pořádně:)

  ReplyDelete
 13. Anetko, naprosto s tebou souhlasím! Taky bych nejraději po práci ležela a nic nedělala, což jsem minulý týden praktikovala a pokračuje to i tento, ale skolil mě bacil. :/ Naštěstí už budu snad fit a vrhnu se konečně na košík prádla na žehlení, co doma mám, jinak za chvilku nebudu mít v čem chodit. :D
  A není na škodu udělat si odpočinkový večer. :)

  ReplyDelete
 14. kvůli tomuhle miluji ze všeho nejvíc vánoce.. Sednu si do houpacího křesla ke krbu, zabalená do deky a čtu si nějaké časopisy nebo knížky a pojídám u toho cukroví :)♥ nebo v té lepší variantě to provozuji v posteli :D krása!!

  ReplyDelete
 15. Přesně takhle bych si to taky představovala. A naprosto souhlasím s M. nade mnou - z tohohle důvodu miluju Vánoce a vánoční lenošení:-)

  ReplyDelete