Artwork: Illidan Stormrage

 • November 7, 2012
Počasí je příšerné, že? Trápí mě světlo. Přijedu domů z práce a nemůžu udělat pořádný článek protože už je tma jak v pytli a fotit cokoliv na blesk se mi vůbec nechce. Asi bych Vás dnes nepotěšila svým outfitem, který je posledních pár dnů pořád stejný (kožich kabát - hlavně ať je teplo), tak jsem vymyslela jiný a lepší článek. Bude to takové zpestření z mého oboru které jsem nazvala "Jak vznikal Illidan". Pokud Vás to bude bavit tak ještě můžu udělat post třeba o tom jak vznikl Optimus prime a nebo ještě spoustu mých jiných prací. Tak pojďme na to! :)


Kdo hraje WOWko určitě poznává Illidana. Já tuhle hru ráda nemám, v mých dárk ívl gotik letech vzdoru se mi pouze tato postava líbila a vznikla jen proto, že jsem neměla co dělat. Ptala jsem se kamaráda co mám namalovat, ukázal mi tohle a já ani nepřemýšlela a už jsem měla tužku v ruce. Challenge accepted! :)


Je to vlastně taková moje první pořádná (a nedokončená) malba temperou. Abych se přiznala - po tolika letech ani nemám chuť ji dokončovat. Snažila jsem se detailně propracovat především jeho ruku, je to v takovém bodě který přitáhne oko jako první. Počítala jsem čas, který jsem u malování proseděla celkem a je to 45-50 hodin práce na formátu A2. Ty poslední hodiny už jsem byla ráda, že udržím štětec v ruce, takže mi nějaká nedomalovaná zbraň nebo křídlo vůbec nevadilo. Malovala jsem to během víkendu a pak ještě pár hodin v týdnu v květnu 2010. :) V té době jsem ještě měla vážně spoustu času (to proto, že jsem neměla blog samozřejmě. :) na takové malování. Teď je to trochu horší, ale věřím že malovat ještě budu.

15 comments:

 1. Téééda! Jak já Ti závidím, že umíš tak skvěle malovat!:)

  ReplyDelete
 2. Jojo, to znám.. dorazíš domu za tmy, nebo třeba ještě za světla, ale než se převlíkneš, uděláš takovéto klasické co děláš když přijdeš domu.. tak je tma. A to se pak blbě fotí, že jo.
  Ten obrázek je úžasný, jsi šikovná.
  Na vánoční giveaway se těším mega moc!

  ReplyDelete
 3. Moc se těším na Vánoční giveawey! ;)
  A s tim světlem mám momentálně úplně stejný problém...nestíham vůbec nic vyfotit na blog, když se vracim ze školy už za tmy :/ a taky se mi nechce fotit s bleskem, fotky pak vypadaj blbě...

  ReplyDelete
 4. Milá Anne,
  wowko znám a musím říct, že ten Illidan se ti nesmírně povedl! Jsi doopravdy talentovaná :) Kéž by mi jednou doma visel nějaký obraz od tebe :)
  Jsem ráda, že se cítíš lépe!
  Měj se hezky a nezapomeň být stále veselá :*

  Panda

  ReplyDelete
 5. To mi povídej, i mě ten "úbytek" denního světla docela vadí!

  ReplyDelete
 6. woow strašná paráda ;) šikula

  ReplyDelete
 7. jémine, to je aké skvelé! krása

  ReplyDelete
 8. teda, tak to tě obdivuju, ja jsem strasnej nervak a u niceho nevydrzim :D

  ReplyDelete
 9. Haha :D můj milý poprvé zasedl k notebooku se mnou a obdivuje Tvoji kresbu :)
  Dokonce si to vyfotil na mobil a poslal to kamarádovi co taky hraje wowko :D a hádej co - máš úspěch zlatíčko!!
  Mám Ti vyřídit, že kreslíš úžasně ♥

  A o světle mi ani nemluv, jsem z toho počasí fakt nešťastná ;/ pokud chceš něco vyfotit tak jedině do tří hodin, protože pak máš smůlu :(

  ReplyDelete
 10. Vážně parádní práce, připomněla jsi mi doby, kdy tahle postava bývala můj favorit, alespoň co se hry týče. :) Snad si na malování ještě později čas najdeš.

  ReplyDelete
 11. páni tak to je nádhera :) jsi opravdu šikovná :)

  ReplyDelete
 12. Ty jsi prostě úžasná, Anetko! Tebe nezastaví ani příšerné počasí, ani nedostatek světla! ;-) Máš můj obdiv!
  Vivi

  ReplyDelete
 13. jsi neskutečně šikovná, zlato!

  ReplyDelete