JUST DANCE!

 • March 7, 2013
Pokud jste si mysleli, že Jillian je se svým 30 days shred killer, tak to jste byli na omylu. Je pravda, že po první půl hodině s Jill jsem nemohla ani udržet sklenici vody v ruce, ale pořád je to slabší odvar oproti tomu, co vám dnes ukážu. Ségře dnes přišla hra na Nintendo Wii - Just Dance 4. Nejdříve jsem si myslela, že je je to zbytečné vyhození peněz. Názor jsem změnila po třech hodinách blbnutí před televizí. Myslím že je to něco, co mě dokope dobrovolně hýbat zadkem a nesedět dlouhé hodiny u blogu. :)


Když chcete hubnout nebo zpevňovat postavu, není nic nudnějšího než stereotypní cviky na koberci vedle postele. Takhle můžete spojit příjemné s užitečným a krom toho, že se vyblbnete, také spálíte hodně kalorií. Můžete přepnout mód na just dance sweat (aneb hubnoucí mód, když nechcete jen tančit na samostatné songy, a že jich je!) a nastavit si, kolik chcete spálit kcal a kolik minut tančit. Já frajerka jsem si samozřejmě vybrala ten nejdelší čas (45 minut) a tak jsem intenzivně tancovala. Prvních 10 minut dobrý. Po 15 minutách jsem pomalu začínala cítit, že mi těžknou ruce a tudíž je trochu složitější rukama mávat ve vzduchu. Po 25 minutách mě přepadla šílená žízeň (nikdy jsem nemilovala vodu z kohoutku tak jako v této chvíli.) Po dalších minutách se mi začala síla navracet a nějak jsem to dotancovala. A bylo to boží! Posledních pár minut bylo věnováno protažení a voalá, konec! Celkově to hodnotím jako skvělou věc, jsem totiž milovník tance. Jen by tam mohlo být více songů. (tuším že jich je kolem 40?)


moves like jagger - můj oblíbený 
just sweat mode - když se chcete trochu zapotit


Pokud to chcete hrát se vším všudy, budete si muset pořídit Nintendo (nebo Xbox). Jinak můžete tancovat a koukat se místo na telku na videa z youtube, jen s rozdílem, že v ruce nebudete mít ovladač který má snímat vaše pohyby a nebudete vědět, jestli tancujete perfektně, nebo prostě jenom dobře. :)

Nebýt ségry, tak do dnes ani nevím, že něco takového je. Musím to pochválit, protože je to mnohem zábavnější než stereotypní cvičení na karimatce kdesi v koutku pokoje. Když to nakombinujete ještě s nějakými cviky na posílení (třeba moje moc oblíbené 8 MIN ABS WORKOUT na bříško) nebo se můžete ještě inspirovat u Martinky ve workout postech, tak by to mohlo být prostě fajn, co myslíte? Lepší se trochu hýbat, než se nehýbat vůbec, no ne? :) Mě to baví moc, některé sestavy jsou hodně náročné, ale je super že to můžete tancovat ve více lidech. 

Doufám že mi odpustíte dnešní strohý článek, ale jsem tak unavená, že jsem se na více nezmohla. Padám únavou přímo do polštáře a přeji vám krásnou noc! a nebo také dobré ráno, pokud to čtete ráno. A pokud jste to dočetli až sem, tak vám i gratuluji. :)

Znáte? Máte? Tancujete rádi?

FACEBOOK • ASK • INSTAGRAM

13 comments:

 1. tak to vypadá bombově!! ještě mít nintendo :))

  ReplyDelete
 2. Vypadá to skvěle. Znám to z tanečních soutěží, kde si vždycky tímhle tancování a opakováním kroků zkracujeme dlouhou chvíli. A je to nezkutečná sranda dávat si Battly atd. Jsou tam vždycky obrovské televize na stojanech, je to fakt super věc! Doma bohužel nintendo nemáme, ale plánujeme ho!

  ReplyDelete
 3. vypadá to skvěle, taky by mě to bavilo, tancování miluju :)

  ReplyDelete
 4. tak wii mám a toto vyzerá fakt super :) nad niečím podobným som dokonca už raz aj uvažovala.

  ReplyDelete
 5. Tak v tom se vidím :) Máme X-Box Kinect a s bráchou hrajeme často taneční hru s Black Eyed Peas. Je to přesně jak říkáš - zábava, ale zároveň člověk vnímá, jak se potí a jaká je to fuška. Rozhodně je to ale příjemnější než nějaké sedy lehy apod. Akorát mě mrzí, že kvůli studiu si můžu zahrát jen každý druhý víkend, pak to ale stojí za to :-D

  ReplyDelete
 6. My máme s přítelem Xboxe a je to prostě bezva :D Většinou hrajeme třeba fotbal nebo tancujem zumbu :D

  ReplyDelete
 7. Na ty Dance moc nejsem, ale super je PS3 Move Sports.. to je neco, u toho se taky clovek nadre :D

  ReplyDelete
 8. nádherná hra!just dance je podle mně nejlepší hra na wii:))

  ReplyDelete
 9. Já mám doma podložku na stepmanii a nemůžu si to vynachválit..Tohle ovšem vypadá ještě líp! :)

  ReplyDelete
 10. Náhodou jsem na to narazila asi před dvoma roky u jedné americké blogerky, která si tam jela právě tohle. A řekla jsem si, mít víc prostoru neváhám a kupujem to domů taky. :)

  ReplyDelete