INSTABITCH

 • May 29, 2013
Tak dnes v rámci prokrastinace přišel opět čas na můj oblíbený instagramový článek. Jak určitě víte, správná blogerína ho používá v jednom kuse a tak tedy ani já nezahálím a fotím jako o život. Nuže, přeji příjemné počtení (a pobavení).

Ne z ledajakého důvodu jsem zvolila tuhle kombinaci fotek. Máme totiž s králíkem jedno společné - stejný výraz ve velkém provozu, nejčastěji na křižovatkách. Původně jsem si obrázek začátečníka vyrobila pro informaci, že jsem na silnici "nováček" a aby na mě řidiči moc netroubili, ale teď ho tam mám spíše, no však víte, pro srandu králíkům.


Nejnovější fotky od Toma se jako vždy povedly a já z nich mám velkou radost. Ke shlédnutí jsou v minulém článku. Ačkoliv nejsem přímo milovník lebek a různých krutopřísných motivů na oblečení nebo kdekoliv jinde, tenhle šátek jsem nominovala na první místo a v poslední době na mě jiný ani není vidět. Děkuju holky, vybrali jste skvěle!


Víkend s Martinkou nemohl být jiný, než skvělý. Když kolem sebe máte báječné lidi, život je hned veselejší. Jako na potvoru nám skoro celou dobu propršelo a když jsme zrovna zastihly počasí ve fázi "ještě trochu prší, ale vběhneme ven a rychle nafotíme outfity", využily jsme příležitosti a letěly jsme, než se spustí větší slejvák a nebudeme mít šanci. Z toho důvodu máme žalostně málo fotek, ale nevadí, alespoň tu trochu vám brzy ukážeme a příště nám snad bude počasí přát. Rozuměj, slunit svítíčko. V neděli po snídani jsme si užívali relax při poslouchání našich oblíbených songů. Třeba zrovna And We Dancer (youtube) nebo Trift Shop (youtube).


Včerejší odpoledne s holkama - báječná společnost. ♥ Štefi mě asi zabije, že sem tu fotku dávám, ale uznejte - není rozkošná s tou okurkou? Kdo si nosí na svačinu celou okurku a ještě se na vás takhle culí? A vidíte ty vlasy? Get jealous, bitches!! :D


 S Andrejkou (blog) po běhání v pavilonu reklamy Polygraf v Praze jsme si šly zaběhat po obchodech na Letné a hned jsme "jako správný blogerky" samozřejmě, vyfotily fotku v zrcadle. Tak jsem si ty šaty objednala a těším se na ně! Pro milovníky šatů - našla jsem je na e-shopu sheinside.com.

A teď trochu narcistické fotky, ke kterým ani nevím, co psát. :D Ričmenovou moc dobře znáte, to ani komentář nepotřebuje. Když se nudím a čekám v autě, automaticky vytahuji mobil a zapínám instagram. Ano, opravdu jsem závislý instagramér!

 Není nad relax a pohodu v peřinách. O ovesné kaši jsem už asi psala v randomu, ale pro ty co jsou tu nově - (tady) je recept, našla jsem ho u úžasné Julie na blogu. Jen bez toho arašídového másla bych se asi obešla, ještě jsem mu nepřišla na chuť. Po dlouhé době jsem zase vzala tužku do ruky a něco zkoušela, výsledek možná vyfotím, jestli se ho někdy dopracuju. To je totiž moje specialita, něco rozdělat a pak.. na to hodit bobek.

 Kdo mě na instagramu sleduje déle, tenhle interiér určitě poznává. Je to taková moje obsese, vyfotit se vždy když jsem u Zohana. No co, alespoň víte o tom, že žiju. na druhé fotce jsou ty malé čtyřnohé příšerky z parku. Byla jsem zase na procházce a tentokrát už byli daňci blíž, tak jsem vám je musela cvaknout. (Z té minulé fotky "flek pod stromem" bylo těžko rozluštitelné, co to tam vlastně leží. Tak tady máte rozluštění rébusu)


Jsou to prdelky, tyhle malý chlupatý kuličky. Říkám jim Moje děti. Je to vážně hrozná sranda, když běhají po pokoji zatím co vy telefonujete s kamarádkou, chcete je chytit a řeknete jí: "Počkej prosím, musím chytit děti a zavřít je zpátky do klícky" hahaha.

Btw, jak se vám líbí malá změna písma? Brzy budu měnit i design a různé detaily, doufám že se dílo povede! Mějte se, bobci!

16 comments:

 1. Tie fotky sú krásne! A tie šaty! Pozriem si určite tú stránku a mrknem aj ja na nejaké :) Hodili by sa mi nejaké :)
  Andy :)

  ReplyDelete
 2. Kreslíš nádherně! :)))
  Na ty šaty jsem zvědavá :)

  ReplyDelete
 3. haha, toho "začiatočníka" budem potrebovať čoskoro aj ja :D
  šaty vyzerajú úžasne :)

  ReplyDelete
 4. Miluju takovéhlé články:) A kreslíš fakt úžasně!

  ReplyDelete
 5. Páni, nádherně kreslíš:O

  ReplyDelete
 6. krásne fotky ,, zbožňujem takéto články *.*

  ReplyDelete
 7. krásný fotky, vážně nádherně kreslíš a ten lebkovej šátek je nejlepší <333

  ReplyDelete
 8. Články takéhoto typu mám veľmi rada, super! :)

  ReplyDelete
 9. ty tak neskutečně nádherně kreslíš !! aaw ♥♥

  ReplyDelete
 10. Ty máš tak nádherné oči! To je až tak trochu nefér možná :( :D
  M.

  ReplyDelete
 11. love this photos and also your blog! It's so nice!!! I follow you!
  Pass to my blog and if it likes you follow me too, I will be so glad :D
  Kisses
  http://francescagiusti.blogspot.it/

  ReplyDelete
 12. Hah super fotky všetky :) Si krásna!

  ReplyDelete
 13. Wau, nádherné fotky, nemám slov :)

  www.christinewait.blogspot.cz

  ReplyDelete
 14. Moc ti to všude sluší!:)

  ReplyDelete
 15. NEJLEPŠÍ RANDOM, nevím kam dřív se mam dívat!

  ReplyDelete