ROK OD STARTU V POSILOVNĚ A NOVÁ VÝZVA

 • September 18, 2015

Víte co je úžasný?

Když začnete cvičit, změníte stravovací návyky a vidíte výsledky. Pro mě jako blogerku je "samozřejmostí" s vámi sdílet fotky, progress a pocity. Ale nikdy jsem si pořádně neuvědomila, jak to dokáže ovlivnit jiný lidi. A o to víc mě těší, když mi posíláte vaše fotky se slovy, že jsem vás motivovala. Děkuju za milý zprávy, jste hrozně šikovný a já jsem ráda, že jsem vám mohla ukázat, že to jde, jen stačí chtít a nehledat pořád nějaké výmluvy :)


Článek na fitness téma "Měsíc v posilovně" je jeden z nejčtenějších na blogu, dnes jsem se rozhodla sepsat menší update.
Rok v posilovně.

• Naučila jsem se mít ráda svoje tělo takové jaké je a dopřát mu to, co potřebuje
• Pochopila jsem, že mě nemusí honit mlsná, když mám vyváženou pravidelnou stravu
• Zjistila jsem, že hubnutí nebo formování postavy není taková alchymie, jak jsem si myslela
• Přestala jsem se vymlouvat a používat slova jako "nezvládnu, nemám čas, nemůžu"
• Naučila jsem se pravidelně jíst, nehladovět, neodbývat se a zrychlila svůj metabolismus
• Během roku jsem si bez výčitek prostě dopřála to, na co jsem měla chuť, žádný krutý diety
• V neposlední řadě jsem se poučila z chyb, které jsem ohledně jídla i cvičení dělala předtím

"Milovat tělo jaké máme a současně pracovat na tělu, jaké chceme."


90 DAYS CHALLENGE, přidejte se k nám :)


Pokud sledujete můj a nebo Verunky instagram, určitě jste zaznamenali náš plán pro následujících 90 dnů. Veronika je certifikovaná výživová poradkyně, dovolím si i říct můj osobní coach, trenér a skvělá kamarádka. Během následujících 3 měsíců budu pod jejím permanentním dozorem. Celý 3 měsíční coaching spočívá v dodržování sestaveného jídelníčku a tréninkového plánu. 

Nechala jsem se zvážit na inBody, abych věděla, jaký mám v těle podíl svalů a tuku. Na konci výzvy se zvážím znovu, výsledky, včetně porovnávacích fotek a souhrnu celých tří měsíců uvidíte na blogu. Tenhle týden jsem udělala "očistný", jelikož jsem byla předtím zvyklá jíst často fast food i sladké. Zatím dodržuji clean eating bez jediného zhřešení, bez mlsání a chuti na sladké. Dělám to teď především proto, aby si tělo trošku zvyklo, než najedu na jídelníček, který nebudu porušovat. Těším se na to!

Průběh naší challenge můžete sledovat pod hashtagem #90daysAnnie a pokud se k nám chcete přidat, nejpozději o víkendu Verču kontaktujte, aby pro vás stihla připravit tréninkové plány a jídelníčky na míru. Zapojit se samozřejmě můžete i bez toho, ale nezapomeňte přidat hashtag, ať vás můžeme i my podpořit! Výzva je především motivační, chceme překročit své limity a nadělit si pod stromeček něco, co v obchodě jen tak nekoupíme. :)

My se nevzdáme, pojďte do toho s námi!

13 comments:

 1. Super, držím palce Annie! :)

  ReplyDelete
 2. Těším se na výsledky a držím palce :)

  Ili Libertad

  ReplyDelete
 3. Annie, krásně jsi to shrnula, taky jsem dospěla nedávno k několika závěrům, co jsi sepsala na začátku. Držím palce do budoucna, a teď hlavně na 90 denní coaching. :-)

  Jinak, ráda bych tě i tvé čtenářky pozvala na můj nový blog s tajnostmi, které nemohu sdílet v reálu běžně s lidmi Belliny tajnosti - můj tajný, 100% autentický deníček. Bella*

  ReplyDelete
 4. Tesim se na tvoje postrehy a vysledky, drzim palce :))

  ReplyDelete
 5. Super článek a držím palce! :)
  www.lucastirska.blogspot.cz

  ReplyDelete
 6. Som rada, že si spísala aj takýto "ročn update" a teším sa na koniec výzvy, tvoj progress a ďalšie nové články na blogu. Prajem veľa šťastia ♥

  Black peplum top & burgundy clutch

  ReplyDelete
 7. Tak to se moc moc těším! :-) Budu ti hrozně fandit a snad to žádné zhřešení nebude! Potom je ten krásný pocit, že se to dá vydržet a člověk je na sebe pyšný!

  my-innercare.blogspot.cz

  ReplyDelete
 8. Jé, to zní dobře. Přeju hodně štěstí! :) A koukám, že máme stejnou váhu :D

  ReplyDelete
 9. držím palce :) ja chystám tiež nejakú zmenu, snáť to pôjde! :D

  http://7bluedots.blogspot.com.es/

  ReplyDelete