HTC DESIRE GIVEAWAY | THANK YOU!

 • October 14, 2015

Nedávno jsem procházela starší články na blogu a popadla mě trošku nostalgie, jak dlouho (celkem 11 let!) mě provází blogosféra mým životem. Dalo by se říct, že už od mala je mojí nedílnou součástí a zároveň koníčkem, který prostě dělá moje dny hezčími. Měla jsem časově náročnější období, kdy jsem bohužel nemohla věnovat blogu tolik energie, kolik bych chtěla, mrzelo mě to, ale myslím, že se mi to pomalu začíná dařit změnit k lepšímu. A pořád mě to hrozně baví, už si nedovedu představit, že bych blog vůbec neměla. Dny, kdy jsem nemohla fotit nebo psát články jsem často přemýšlela a chybělo mi to. Taky ráda vzpomínám na dobu, kdy blogy nebyly tolik rozšířené jako dnes, mělo to svoje kouzlo.. o to úžasnější je, že tu mám čtenářky, které mě sledují opravdu od úplného začátku blogování, hřeje mě to u srdce víc než cokoliv jiného. :) Tímto článkem vám chci především poděkovat za podporu, za všechny komentáře, reakce, vzkazy, že čtete moje slova a jste nejlepší čtenáři, jaké jsem si mohla přát.

A teď už jedna sladká odměna pro vás.. <3Dostala jsem pro vás od HTC smartphone Desire 626. Je stejný jako předchozí dva, o které jste mohli soutěžit s #HezkaTrendyChic, ale má jednu boží vlastnost - je fialový. V zahraničí je běžně dostupný, u nás je zcela unikátní a pokud vím, tak tu máme jen dva kousky. :)
A jak soutěžit?

Vaším úkolem je vytvořit fotografii s podzimním nádechem a nápisem HTC. Fantazii se v tomto případě meze nekladou, je to jen na vás, jak se toho chopíte a z čeho nápis vytvoříte, můžete zapojit outfity, selfies, v tomto případě nejsou žádná pravidla ani omezení, fotky mohou být maximálně 3.

Fotky mi můžete posílat do půlnoci 31. 10. 2015 na e-mail: InsaneAnne@seznam.cz Výherce vybereme na začátku listopadu společně se zástupkyní HTC a zveřejníme také na facebooku.

Těšíme se na vaše fotky! :)

3 comments:

 1. Super! A je možné poslat více fotek? Mám hned několik nápadů na originální fotku a když to dám vše na jednu, bude to přeplácané :) Vítěze budete vybírat vy? (snad to nebude výhra dle počtu lajků...)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Už jsem to dopsala do článku, fotky maximálně 3 a vítěze vybereme se zástupkyní HTC, výhra podle počtu lajků to nebude. :)

   Delete
 2. Soutěž zkusím, třeba se poštěstí :)

  ReplyDelete