BACKSTAGE PHOTOSHOOT

 • November 24, 2015

Ahoj holky! Dnes jsme fotili pro Toyotu Doláka a Levi's fotky na titulku magazínu TJF. Fotil božský fotograf Radek Fouček a byla sranda, ale s Ráďou to jinak ani nejde! Nejenom, že je prvotřídní fotograf, ale úžasná osobnost. Už jsem ho viděla v akci na svatbě a je schopný skočit do rybníka nebo příkopu jen kvůli dokonalému záběru. A že je pak dokonalý! Během celého focení se musíte smát, protože to není minuta bez nějaké vtipné hlášky, ale o to víc je výsledek luxusní, protože se díky němu dokážete uvolnit i když je šílená zima, nemusíte se bát že budete vypadat blbě, protože má vkus a během focení dokáže udělat takovou atmosféru, světlo a všechno, že si pak sednete na zadek. Mrkněte na Ráďovo (nejen) svatební fotogalerii, pochopíte, o čem mluvím. :)

Tohle jsou tedy nějaké backstage fotky. Bylo to skvělý a nemůžu se dočkat, až uvidím výsledný fotky! Bylo to jedno z mých nejlepších focení vůbec :) Jo a to auto! Potřebuju! Jak se vám líbí? 
14 comments:

 1. Ty seš boží! ♥

  Krásný den!
  xoxo Suzy ( ˘ ³˘)♥

  THE KAWAII PLANET

  ReplyDelete
 2. Ani, Ty zraješ jak víno. vážně jsi stále krásnější :) perfektní styling, skvěle se k tomuhle žihadlu hodí!

  ReplyDelete
 3. Super fotografie. Vidno, že si si to naozaj užila! A opäť bombové líčenie! :3

  ♡ daily makeup routine ♡

  ReplyDelete
 4. Auto vypadá opravdu krásně, já jen ještě musím vypilovat své řidičské schopnosti než si dovolím do něčeho takové sednout :D
  Nádherné fotky! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Souhlasím, jen jsem seděla "radši" :D

   Delete
 5. Ta veselá atmosféra z fotek přímo sálá :)

  ReplyDelete
 6. To je super! Jak jsi se k tomu dostala? :)

  ReplyDelete