MY WORK SPOT & WINTER ESSENTIALS

 • November 18, 2015
K práci využívám nejčastěji notebook, proto se snažím mít pracovní stůl vždy uklizený tak, aby mi nic neodvádělo pozornost od práce. Znáte to, když máte něco dělat, potom je i vytírání zábavnější, než pracovní povinnosti. Dnes vás tedy nechám nahlédnout na moje nejoblíbenější pracovní místečko. :) Stůl potřebuji čistý a prostorný. Tak, aby zvládl hromadu jídla pro přátele a rodinu, desítky papírů při vyřizování pracovních záležitostí i maličkosti, které na bílém pozadí ráda fotím na instagram. Jak jsem již psala, koupit tenhle stůl byl můj nejlepší nápad, ta čistota designu v interiéru je na práci příjemná.Sklenice s čerstvě uvařeným čajem ochuceným pár kapkami citronu mi připomíná podzimní/zimní období, obzvlášť, když provoním byt voňavým skořicovo-karamelovým čajem. A nebo ještě lépe, vosky v aromalampě - to je něco, co z mého bytu vytváří Domov. 


PowerCube je pomocník, bez kterého už s ntb a smartphonem nedám ani ránu (a včera jsem díky němu mohla při žehlení koukat na televizi, haha). Má poměrně dlouhý kabel, takže díky němu získávám i větší prostor pro nabíječku k notebooku. Kromě klasické zásuvky má tahle dizajnová kostička v sobě ještě dvě USB zástrčky a to je vynález! Často pendluji mezi kanceláří a pracovnou doma, proto není den, abych někde nehledala koncovku k nabíjení mého HTC. Takhle jednoduše napíchnu kabel a je to easy peasy. Mám doma dva a využívám je prakticky denně. Jeden u postele když čučím na seriály a druhý u stolu. Je to hodně multifunkční věc, můžete mrknout tady na celý sortiment všech vychytávek. #christmasgifttipsA jak vypadá vaše pracovní místo? Čím si zpříjemňujete nebo ulehčujete práci?

8 comments:

 1. Jeee, ten sobík je nádherný :)

  www.lettertomywardrobe.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju Nat <3 to byl takový můj must-have na Vánoce. :)

   Delete
 2. Veľmi zaujímavý a pekný príspevok :) www.mimlovee.blogspot.sk

  ReplyDelete
 3. Toho jelínka nutně potřebuju! Kde jsi ho koupila? :)

  ReplyDelete
 4. Mě se to hrozně líbí ! Asi si to koupím :D doma pořád tahám prodlužku na zásuvky - na lampičku, na notebook na mobil... tohle by bylo strašně super a ještě hezké :) přemýšlím jen, jak bych odsunula tu mega skříň, abych se dostala k zásuvce... :D

  Kač

  ReplyDelete
  Replies
  1. Katie to jsem ráda, že byl můj článek užitečný :)) děkuju za komentář!

   Delete