WHAT'S NEW #PHOTODIARY

  • November 15, 2015
Tak se po pár dnech znovu hlásím. Jsem šíleně unavená a nejradši bych přešla do režimu hibernace, dokud nebude zase teplo a sluníčko. Kdyby bylo alespoň babí léto, hezké počasí, barevné listy pořád na stromech.. Snad tahle podzimní ponorka brzy přejde. Nicméně já mám pro vás dnes takový souhrn novinek, co se dělo poslední dobou, řekněme takové photodiary. Možná takové články budu dělat častěji, protože se v týdnu moc často nedostanu k focení, jak je už brzy tma. Bavilo by vás to častěji?

V týdnu mi zavolala moje kamarádka se slovy, že se s přítelem budou za tři týdny brát a že jí půjdu za svědka. V tu chvíli jsem málem připálila rejži na plotně. Nevěděla jsem, jestli si ze mě dělá srandu nebo jestli to fat myslí vážně a jak jsem byla v šoku, tak jsem zase nevěděla jestli se smát nebo brečet, ale když mi řekla, že jí budu líčit i česat, tak jsem začala mírně panikařit :D Takže teď nám začalo takové svatební šílenství. Ale užívám si to! Hledáme dokonalé šaty, probíráme líčení, účesy.. a pro mě to je obrovská čest, stát zrovna za mojí láskou v ten důležitý den!

V sobotu se konalo mistrovství v mrtvém tahu, kde soutěžila i Blani a protože byla soutěž v našem městě, nemohla jsem nepřijít. :) Sice jsem kvůli tejpování Vláďovo nohy stihla vidět jen Adélku, ale byl to fajn den s holkama a jsem ráda, že jsme se konečně viděly :)


Vánoce tu ještě nejsou a ani to nevypadá, že by měly být, ale já už mám jasno, v čem je budu trávit. Pustím si pohádky, zachumlám se na sedačku, vyhodím nožky nahoru a budu relaxovat zachumlaná ve Skippy dupačkách, aneb jak málo stačí k dětské radosti.. <3 haha, pokud chcete někomu k vánocům udělat radost i vy, můžete použít slevový kód "ANNEROCK" a dostanete slevu 250,- Kč na nákup. :)


To by bylo pro dnešek vše, brzy se uvidíme u dalšího článku, mějte pohodový týden! 

4 comments:

  1. Video je super a jít za svědka kamarádce musí být zážitek na celý život.

    ReplyDelete
  2. Ty dupačky jsou naprosto parádní, sama takové mám a nemůžu si je vynachválit:) Jinak určitě takové články ocením, mám je moc ráda:)
    One blondie life

    ReplyDelete