BLCKKWD & DEARFRIENDS

 • May 24, 2016

Občas jsou dny, kdy se cítím pod psa. Venku prší, mění se tlak a i když jste věčně vysmátý optimista, každý den prostě není posvícení. Někdy jste nahoře, někdy trochu níž, jako na horský dráze. Nemám potřebu být nechutně sluníčková a pořád jen psát, jak je všechno strašně boží (i když fakt je, ale co si budem povídat, jsou dny). Jsem ráda, když můžu slovy zlepšit náladu čtenářům, nebo někoho motivovat, inspirovat. Ale trochu cítím, že se ze mě stává větší realista. Jako když odložíte růžové brýle, nebo opravdu otevřete oči. Mnohem více si teď vážím lidí, které kolem sebe mám. Užívám si rodinu, přátele, okamžiky. Můžu říct, že po dvaceti letech jsem si dokázala urovnat spoustu věcí v hlavě, srovnat životní priority. Vážit si věcí i lidí, Rodiny i Přátel. Mám kolem sebe spoustu inspirativních lidí, kterých si vážím, stejně jako chvil strávených s nimi. Všimli jste si, jak jsou setkání osudová? Občas potkáte lidi, kteří vám ublíží. Když se na to podíváte z jiné perspektivy, taková setkání vás udělají silnějšími. Jindy se potkáte, abyste si vzájemně pomohli. Někdy se vaše cesty neočekávaně rozdělí, ale pak znovu spojí. Sjednotí, zesílí.

Z práce jsem přišla do kavárny dost unavená. Běžela jsem za Martinkou, která tam psala další kapitolu ze své knížky. Někdy moc nechápu jak spolu dokážeme být tak produktivní a co všechno vymyslíme i zrealizujeme během chvíle, ale to že mám takového člověka nablízku beru jako osudový setkání. Beran a býk. Během chvíle jsme se dobily energií a zároveň se vzájemně namotivovaly. Tvořit, psát, být vděčný, užívat si to, jsem ráda za takový chvíle. <3


Mikina DEAR FRIENDS byla láska na první pohled na víkendovém Le Marketu v Mánesově galerii. V sobotu jsem po ní pokukovala a v neděli mi už dělala radost. Nijak zásadně neměním styl, i když to tak může vypadat. Potřebuji ještě trochu pročistit šatník, protože mi na ramínku zbytečně visí spousta věcí, které jsem na sobě neměla ani nepamatuji.. 

Chci víc přemýšlet o tom, co kupuji a podporovat lokální brandy. :)

4 comments:

 1. Souhlasím. Všechna setkání jsou osudová, a i když některá chvíli bolí, tak nakonec z nich jen a jen vytěžíme. Buď silná a stejně statečná jako do teď, usměvavá a plná inspirujících slov. Máme Tě rádi, pac a pusu!

  ReplyDelete
 2. Hrozně ti to sluší. Já už mám šatník pročištěný a je to super pocit. :D

  ReplyDelete
 3. Krásna mikina! :))
  partofnicol.blogspot.sk

  ReplyDelete