LET'S GO SKATING

 • August 31, 2016

Hezký večer!

Vím, že jsem dlouho nic nenapsala. Na instagramu i facebooku jsem pořád aktivní, jen tady dlouho nebyl žádný článek. Mám k tomu svoje důvody, který na blogu moc rozepisovat nechci, snad to pochopíte. Za poslední měsíce se změnilo několik věcí a navíc čím víc 'stárnu', tím spíš si 'hlídám' svoje soukromí a přemýšlím, jestli do blogosféry po jedenácti letech pořád patřím, jestli někdo chce sledovat moje fotky a číst, co píšu, jestli blogům už díky youtube trochu neodzvonilo... Zkrátka slibovat vám už nic nechci a nebudu, ale blog je mojí součástí polovinu mého života, proto ho nezahodím ani nesmažu.

Co mě v posledních dnech naprosto nadchlo, jsou kolečkové brusle. Jako malá jsem na nich jezdila jak fík, pak přišly na řadu první lásky, na brusle se nějak zapomnělo a taky jsem z nich vyrostla. :) Poslední dva roky jsem po nich koukala a říkala si, že bych se k tomu chtěla vrátit a začít znovu jezdit. Dokonce jsem je měla i dvakrát na nohou v obchodě, ale až tenhle týden jsem si udělala radost a už mám za sebou přes 30 km. Jsem ráda, že jsem si v Praze našla kromě běhání další aktivitu.

Co vy a brusle, jezdíte? Jak trávíte volný čas?

Budu ráda za zpětnou vazbu, když mi napíšete, co vás u mě bavilo za články, nebo co byste rádi viděli. Mějte se fantasticky a já se zase brzy ozvu. :)

Annie

7 comments:

 1. Právě tím, že všichni natáčí, vzniká a je kvalitnějších blogů než kdy bylo. Teda alepoň mě to tak příjde, kdysi už mě blogosvět pěkně štval, protože toho bylo moc a všude a jen samá reklama...teď je to na YT a vzduch se na bloggeru pročistil a lidi píšou nezištně a to mě ba!

  Jinak kolečkové jsem zkoušela jen jako malá culikatá holka a měla jsem rozedřený kolena po první jízdě, tak od tý doby jsem nezkoušela:D Ale začala jsem chodit na badminton a to je můj šálek kávy.)

  ReplyDelete
 2. Kolečkové jsou super! Nejlepší trasa je od Žlutých lázní na Braník a dál. Jinak mě bavilo cokoiv, takže budu ráda, když občas něco napíšeš nebo nafotíš :)

  ReplyDelete
 3. Mě bavily tvoje články celkově. Takže pokračuj, tak jak jsi psala předtím :) já tě sleduji pořád a myslím si, že i budu :) blogy mě stále baví, i když mám tendenci omezovat ty, které čtu. Ten tvůj tam ale stále zůstává :) baví mě i blog psát, tak doufám, že jim ještě neodzvonilo. Prosím néé :) Čtu si tady ten první článek o tom, jak se blogy zkvalitnili, protože se "mládež" přesunula na YT. To mě ani nenapadlo, ale je to vlastně pravda. Třeba když to budeme dělat dobře i dál, bude to mít čím dál vyšší úroveň :)

  ReplyDelete
 4. Milujem korčuľovanie! :) A tvoje fotky sú naozaj mega! Krása :)
  partofnicol.blogspot.sk

  ReplyDelete
 5. Milujem korčule. :) Krásne fotky a ten top ti veľmi pristane.
  http://valley-of-the-dollss.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 6. Jé, to je na krejcárku. Tam sem taky chodila bruslit :)

  ReplyDelete