Weekly update 27/11

 • November 27, 2016

Krásný večer všem!

V posledních dnech jsem zase hrozně nabitá pozitivní energií. Je toho tolik, co vám chci napsat a nevím, kde bych začala. :) Cítím šílenou radost a vděčnost, když si uvědomím, že jsem většinu času s dobrou náladou a bez větších starostí. Během jednoho roku se stalo tolik věcí, ale teď vidím, že trpělivost se vyplatila. Jako malý osobní vítězství beru vnímání sebe sama, ikdyž toho mám ještě hodně před sebou. Pokud jste sledovali moje #90DaysAnnie, víte, že jsem se rozhodla změnit nejen svoje tělo k lepšímu, ale i pohled na sebe, jídlo i cvičení. Ještě mám velké mezery, protože pochopit tělo mi pořád přijde jako hrozná alchymie. Vědět přesně know how, co dělat, abych se od svého cíle nevzdalovala, ale naopak byla den ode dne blíž. To všechno se snažím dohnat, naučit, pochopit. Jsem zatím na úplném začátku, ale věřím, že to bude jen lepší, měsíc co měsíc.

Na přeměření po roce jsem šla do Studia Lapé.
Porovnání výsledků:

14. 9. 2015 / před rokem
Hmotnost – 60,9 kg
Množství kosterního svalstva – 22,9 kg
Množství tuku v těle – 19,2 kg

16. 11. 2016 / aktuálně
Hmotnost  61,5 kg
Množství kosterního svalstva – 24,4 kg
Množství tuku v těle  17,3 kg

Na měření jsem šla s pocitem, že to určitě nebude moc velký rozdíl, protože jsem vlastně rok nic nedělala. Takže si dokážete představit ten pocit radosti, když jsem zjistila, že tam to zlepšení je. Malý, ale i to se počítá. :) Ve čtvrtek v noci jsem si udělala výlet na pohotovost s bolestí páteře, takže jsem většinu volnýho času hlavně proležela a s tím šel i jídelníček trošku mimo, protože jsem byla ráda, že jsem došla do koupelny, natož abych postávala u plotny a vyvařovala. Takže jsem byla poslední dny trošku mrtvolka, ale naštěstí se to už srovnalo a v týdnu můžu konečně znovu cvičit.Aktuální cíl je nabrat svaly a sundat tuk. Poslední rok jsem nic nedělala, zastavila jsem se a jen se udržovala tak nějak pořád stejně. Teď jsem se ale rozhodla, že zkusím posunout laťku ještě výš. Pro to si mě teď vezme do parády @antoninhodan a uvidíme, jak se nám to bude dařit. Určitě sledujte můj instagram, kam budu přidávat fotky z průběhu a pokud vás to bude zajímat, budu tohle téma přidávat do týdenního updatu. Sama jsem na to zvědavá, protože jsem nikdy neměla takový režim, ale už teď se na celou tu cestu těším! V plánu je toho hodně, budu se nejspíše i znovu věnovat režírování videí, vše se dozvíte na IG. :)

Sice jsem si na to nevybrala úplně nejvhodnější čas, protože je vánoční sezóna v plném proudu, ale kdy jindy se do toho pustit, než teď hned? Mám akorát nervy když po vánocích poslouchám, jak si 90% lidí stěžuje, že nabrali hrozně kilo přes svátky, že snědli tunu cukroví.. pro mě Vánoce nejsou výmluva, proč se na to vykašlat a na měsíc zase prasit. Protože mi to za to prostě nestojí, když se snažím na sobě pracovat, zlepšovat a pak to jen tak zahodit.

Jak to vidíte přes svátky vy? :)

11 comments:

 1. Ja teda nechci nijak rýpat, ale páteř nebolí. Bolí svaly okolo páteře, většinou ty posturální, ale to bys, myslím, měla vedet, když tak moc tvrdíš, ze rozumíš svalům.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak mi ukaž, kde tak moc tvrdím, že rozumím svalům, protože tohle bych opravdu nikdy nenapsala. :) Naopak, kdybych o svalech tolik věděla, tak nemám trenéra.

   Fakt se někdo ve svém životě tak moc nudí, že se musí chytat každého slova?..

   Delete
  2. Mam ti najít tvé články, kde jsi presne vyjmenovavala svaly?

   Delete
  3. Tak jestli napisu, ze biceps je biceps, tak to, ze sval umim pojmenovat, neznam

   Delete
  4. *neznamena, ze rozumim svalum prece. Anatomii jsem studovala jen kvuli kresbe, takze ano, bicepsy, tricepsy, hamstringy, kvadricepsy, delty a blablabla, to ze to pojmenuju proste neznamena, ze se v tom vyznam. :D

   Delete
  5. Bože Aneto, kdybys radši přiznala, ze jsi napsala totální blábol. Tvé sex, drogy a rock'n'roll a zlate padesátky jsem jeste tak nějak přehlédla, ale toto je na me moc. Ten někdo to mohl napsat trosku jinak, ale jak ty k lidem tak oni k tobě. Kdybys jednoduše napsala, ze se omlouvas, ze ti nedošlo a byla slunickova jako jsi vždy, asi by takové komentáře nebyly. Ale tvým povrchním vystupováním vůči podobným lidem akorát ukazujes, ze se pouze pretvarujes. Skoda. Přeji hodně štěstí.

   Delete
 2. Proč zacinas cvičit a zpevňovat se, kdyz mas zadek pevnější nez židovskou víru?

  ReplyDelete