I stole your love

 • January 26, 2017

Annie Rockwell fotka #1
Annie Rockwell fotka #2
Annie Rockwell fotka #3

Hezký den,

po tolika letech psaní jsem zjistila, že mi asi nejdýl trvá vymyslet nějaký smysluplný název článku. Tak jsem dnes sáhla k mým milovaným Kiss - I Stole Your Love. Jsem zase až moc nabitá energií, tak musím filtrovat a předat kus dál. Psaní článku a focení nových fotek je pro tenhle účel vybití energie fantastický, i když poslední dobou nevím, kam dřív skočit, ale o tom vám povím až v dalším weekly updatu, který plánuji zveřejnit v následujících dnech. :)

V úterý jsem byla ve studiu Lapé na zastřihnutí konečků, což jsem potřebovala jako prase drbání. V posledním roce jsem na konečkách měla blond ombre, pak ďábelskou červenou a když mě experimenty omrzely, plácla jsem tam nějakou drogérkovou hnědou, která mi tedy chytla nejdřív hrozně tmavě, takže jsem si vlastně za pár kaček vytvořila zajímavou balajáž. Úplně neplánovaně, ale měla jsem kliku, že se to vymylo do mojí barvy. Sice mi teď ještě ta rezavá trochu prosvítá, ale to už mi nijak nevadí, nechám barvenou část odrůst, dokud mi nezůstane už jen moje přírodní barva. Nebo dokud nedostanu zas nějaký další geniální nápad na změnu :D

Barvením zeslabené vlasy se začaly pomalu lámat, i když pěkně dlouhou dobu jsem neměla ani jeden roztřepený koneček. Po roce už ale bylo poškození vidět, konečky byly jako takové ocásky a opticky to vypadalo řidší, no asi to znáte. Zastřihli jsme to trochu víc, ale o to zdravější teď jsou a konečně můžou zase kvalitně růst do délky.

Btw, dnes máme v plánu jeden super event v inVision, sledujte můj instagram, budu přidávat posty na stories! ♥

xo, Annie

4 comments:

 1. Krásné fotky a hlavně se mi líbí tvoje řasy. Já jsem si dříve barvila vlasy sama a měla jsem je často poškozené, ale teď chodím jednou za 3 měsíce na barvení odrostů a zastřihnutí ke kadeřnici a vlasy mám o dost lepší, jak už je netrápím barvou po celé délce :)
  Inspiration by Linda

  ReplyDelete
 2. Moc hezký kabátek na první fotce!

  ReplyDelete
 3. Já už jsem na tvůj blog teda pěkně dlouho nenarazila, protože vypadáš úúúúžasně!!!

  ReplyDelete