Jak jsem organizovala tajnou párty

 • February 28, 2017
Annie & Johny narozeninová oslava

Johny měl v neděli před Valentýnem narozeniny.

Protože mu je 22 jen jednou, (a mě bude 22 za dva měsíce, takže lásko, ani nebudeš muset kupovat nový balonky, kdyby tě náhodou napadl podobný geniální nápad v dubnu) rozhodla jsem se uspořádat na tajňáka decentní party. Hrozně nenápadně jsem musela vysondovat, jak a s kým by byl rád na jeho velký den. A tak to všechno začalo.

Johny nečekaně čekal, že něco vymyslím, takže si celou dobu myslel, že něco bude asi v sobotu a vždycky na mě hrozně vtipně mrknul, když kdykoliv v týdnu padlo slovo sobota. Na oplátku jsem retardovaně mrkala já na něj, protože jsem věděla, že neví vůbec nic. My jsme samozřejmě vychcaný jak mraky, takže jsme to fikaně šoupli na středu... Ikdyž ráno po doplazení do koupelny mi to jako tak super nápad nepřišlo. Ale to jsem trochu naivně nečekala, že se fancy párty lehce zvrtne. Johane, neboj, máme tě rádi i když jsme v bytě nenašli jediný místo, který by se ti podařilo nepolejt. Díkybohu, že jsme nekoupili ani flašku červenýho vína. V bytě byla trochu paseka, ale uklizeno bylo hned, takže v pohodě! :)

Johnymu jsem nakecala, že půjdeme na randíčko do baru, což jsme si slibovali už před půl rokem, když jsme se matchnuli na Tindru, ale pak jsem mu třikrát posunula rande, protože seru na kluky, budu fitnesska. Takže si to jako vynahradíme a zároveň zapijeme freehand projekt, který se releasnul den předtím. No a i když tenhle článek čtete už spoustu dnů po oslavě, na drinku jsme pořád ještě nebyli, btw.

Vzala jsem si na tenhle ďábelskej plán celodenní dovolenou, takže jsem před spaním nenápadně skákala tři metry, že můžu povypínat všech deset budíků, co se mě ráno snaží dostat z postele. Ještě jsem před spaním samozřejmě znovu úplně nenápadně objednala Rohlík a uklízet jsem pro jistotu začala už od pondělí konstantně, aby to nevypadalo divně, protože já prostě uklízím v neděli, takže jsem se snažila dělat všechno pro to, abych neplašila v úterý večer se smetákem po bytě, když jindy běžně večer koukáme na Netflix.


Vypnutej budík mi byl stejně k ničemu, protože jsem samou nedočkavostí do svítání nemohla zaboha usnout, tak jsem trochu strašila po bytě, prohlížela instagram a občas se přitulila. Z postele mě vytáhl ráno telefon od kurýra, který dovezl několik tašek plných chlastu, takže ranní rozcvička po schodech a skok do tepláků bylo celkem rychlým probuzením. S drdolem na hlavě a v Johnyho teplácích (promiň lásko, máš prostě smůlu, že máme stejnou velikost) ve kterých jsem už zůstala až do rande na Floře s Martinkou. Jindy v půl 10 plaším, že nestihnu tramvaj do práce a teď jsem v klidu vybalovala nákup z papírových tašek a před desátou v tomhle děsně comfy outfitu i vyrazila "do práce".

Následoval manévr "vystoupím z tramvaje, pošlu mu poslední pusu a běžím" a čas začal šíleně utíkat. Do Makra pro nákup jsem vlítla jak urvanej vagon a stejně tak to bylo s dortem na Floře, kde jsem měla potkat Martinku. Společně jsme dokoupily poslední věci a běžely jsme do Johnyho bytu začít nafukovat balonky, připravovat občerstvení a vítat první hosty. To bychom samozřejmě nebyly my, aby šlo všechno podle plánu. Nebo alespoň aby se něco nesnažilo párty posrat, žejo. Jako první se nám najednou nepodařilo odemknout dveře do komory, kde byl schovaný alkohol a dort, protože je to nejchladnější místnost v bytě a lednice už tak byla plná piva. Snažily jsme se asi půl hodiny úplně marně dveře otevřít. Naštěstí přišli kluci, dveře nějakým zázrakem otevřeli a alkohol zachránili (hlavně ten gin žejo, kdo je vůbec zvědavej na dort). Tuhle zábavnou scénku určitě uvidíte ve videu, až ho dokončím. :D


A jak Johnyho teda dostat domu, když je v práci a máme jít na drink? Napsala jsem mu, že vlastně v teplákách (jak mě ráno viděl) jít do baru nemůžu, tak se sejdeme v bytě a půjdeme na skleničku rovnou spolu. Tenhle plán vyšel naštěstí dokonale, největší obavy jsme s Martinkou měly, že přijde z práce o něco dřív. Potřebovali jsme dostatek času, aby hlavně úplně všichni dorazili dřív, než Johny z práce. Zkoordinovat to všechno byla celkem sranda. Hlavně jsem měla celý týden bobky, abych se neprokecla žejo. Třeba ze spaní, znám se.

Druhým zajímavým neplánovaným překvapením večera, hned po záchraně ginu a dortu ze špajzky, byla sousedka majitelka bytu, která se rozhodla nám celý večer zpříjemnit (no prostě skoro posrat, co si budem povídat) a začala vyšilovat, že v tom domě rozhodně žádná párty nebude, že o tom Johny ví, že nic takového dělat nesmí (ale my to samozřejmě nevěděly) a prostě byl oheň na střeše, že Johnyho může vyhodit z bytu. Ten den jsem vůbec nevěděla, že se díky jednomu večeru dá do pohybu více věcí.. Ráda bych vám k tomu napsala víc, ale zatím si to ještě nechám pro sebe. Všechno se včas dozvíte a já už teď vím, že to bude naprosto fantastický! 

úžasnej dárek od Mátovýho Vlka

Na závěr chci poděkovat Martince za pomoc a všem přátelům, kteří přišli a pomohli mi tenhle nezapomenutelný večer uspořádat. Vidět totiž Johnyho, jak je šťastný, byla ta nejlepší odměna za týden příprav, běhání po nákupech a organizování. Děkuju! Jak probíhaly přípravy, celý den, večer a jestli se povedlo překvapení, uvidíte až ve videu. Sledujte facebook, až bude video hotové, nasdílím ho tam. Trochu se mnou přestala spolupracovat technika a z notebooku jsem si udělala bazén, ale určitě se mi to snad nějak brzy povede zveřejnit.

Co vy a tajné párty? Zúčastnili jste se někdy podobné akce?

5 comments:

 1. mala si krásne šaty :) som zvedavá na video a tajnú párty som veru ešte nezažila :D
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju za zprávu :) zítra odjíždím na hory a ještě nemám notebook, na kterém bych to mohla sestříhat. Snad se mi to podaří nasdílet, kdyby ne, zveřejnila bych ho až po návratu. :)

   Delete
 2. Koukám že Ti dneska článek ujel do literárního průseru, který Ti není vlastní. :)

  ReplyDelete
 3. Nikdy jsem se něčeho takového nezúčastnila a vypadá to super :))
  Ejnets in Lisboa
  Zajímá tě cestování? Přidej se do naší skupiny pro Czech Travel Bloggers TADY :)

  ReplyDelete