Poslední líný pondělní vstávání

 • May 22, 2017

Krásný den přátelé!

Dneska jsem sice z postele jako blesk nevyskočila, zato vstávání a vypravování do práce bylo o dost příjemnější s představou, že je to úplně poslední klasické pražské "pracovní" pondělí. Táhnout se tramvají a pak sedět v kanceláři, když vidíte, jak je venku krásně a že za dva týdny pro vás bude kanceláří krásná příroda kdekoliv na světě.. Travel mood on!

Po několika měsících jsem si v sobotu na rodinnou oslavu decentně nalíčila rty a hned po zveřejnění fotky mi přišlo několik zpráv, jaký je to odstín rtěnky. Rtěnky už tedy skoro vůbec nenosím, ale baví mě konturovat rty tužkami za pár kaček z drogerky. Tužka stojí okolo šedesáti korun, vydrží poměrně dlouho a díky odstínům se dá i hezky pohrát s tvarem rtů. K tomu si poslední dva měsíce bělím šetrně zuby a výsledek je viditelně znát, což mi dělá radost, protože se skoro nonstop usmívám a mít krásný ale především zdravý zuby je prostě boží.

A co se u nás za poslední dny dělo? :)

 
Johny ví, jak vykouzlit úsměv na rtech. Cukr je prostě láska. :D 
"Praho, zbývá nám už jen trocha společných dnů a já si při noční procházce uvědomila, že mi budeš moc chybět. A to včetně těch mimin na Žižkovský věži, na který jsem první měsíce nadávala, jak jsou hrozný (a pořád jsou), ale zvykla jsem si, když jsem na ně koukala z balkónu každý den i večer. Utekla jsem z klece a v Tobě jsem našla svobodu, přátele, druhý Domov, Lásku. Prožily jsme spolu radosti, zklamání, samotu, ale i absolutní štěstí a úlevu. Za 9 dnů se rozloučíme, jedu do světa, abych se našla, ale k Tobě se vždycky nejradši vrátím. ❤️"
Bude mi hrozně chybět, moje modrovláska!
Pana Jamieho představovat nemusím. Všichni ho totiž určitě znáte!
#bonamismecka
"Dneska je to asi historicky poprvý, co vařím sama oběd pro Mr. Greye, takže to chtělo zdokumentovat fotkou. Vždycky jsem v kuchyni vesele vařila a princeznovala sama, dokud jsem nepotkala právě Johnyho. Johnyho, který mě každý den učí spoustu nových věcí. Třeba to, že bych mohla hodit "naučený" předsudky za hlavu (daří se mi to už pár let celkem dobře, uff), protože třeba takový programátor není vždy takový, jako z fotky "brutální pařba fakulty aplikovaných věd" Johny je tím nejlepším příkladem pro mě. Jsem člověk s lehkou obsedantně kompulzivní poruchou, který miluje svoje zvyky a je schopný jíst 4 roky na intru v jedný restauraci stejný Kung Pao pětkrát za týden (který mi mimochodem začali vařit už hned jak mě viděli na chodníku, ani jsem nemusela objednávat! #perfectcustomerservice).

Za rok a půl v Praze jsem nikdy neexperimentovala s jídlem. Johny mi (trochu zkazil dietu, hahah) ukázal spoustu nových chutí z nejrůznějších koutů světa. Nechce, abych vařila sama, proto vaříme vždy spolu, protože spolu rádi trávíme společný volný čas. Někdy mi řekne, že večeři chce uvařit sám, někdy pomáhám, ale nejsem vůbec zvyklá, aby mi přítel s takovou láskou vařil, protože ho to baví. A já si Johnyho tak vážím! Potkat člověka, se kterým si TAK rozumíte, to je neuvěřitelný štěstí. Probouzím se a usínám vděčná." 🖤 #láska
Nemůžu se dočkat, až vám ukážu pár vybraných outfitů ze Zootu! :)
"Miláčku, koupil jsem ti kokos."
"Říkala jsi, že je budeš u moře sbírat, tak jsem chtěl vidět, jak s ním budeš vypadat." :D
Tenhle frája a kytara. To je pohled, který mi bude hrozně chybět! Spolu jsme začali hrát, Johny mě toho spoustu naučil.. na nějaký čas kytary vyměníme za batůžky, ale hraní je fantastický a já věřím, že se k tomu vrátíme, jen co budeme zase doma na delší čas. :)

A děkuju za ohlasy k předchozímu článku s návodem, co zařídit před odletem.
Jsem ráda, že vás moje slova baví! 

Jak se máte vy? Užíváte si konečně teplejší počasí?
s láskou Annie

11 comments:

 1. Jde vidět, že sis týden velmi užila. :) Líná rána jsou fajn! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jsou! Ale hlavně, když nikam nemusíme chvátat.. :)

   Delete
 2. Moc krásný článek, já dneska zase zažila první pondělí v nové práci, kde je pracovní doba horší, než v té minulé :D :D ale tak doufám, že aspoň vše ostatní bude fajn... :)

  Jak si šetrně bělíš zuby?:) O nějakém bělení také uvažuji, ale nechci si zničit zuby, ani za to dávat tisíce.. :-/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju Cácorko! Tak hlavně přeji aby se ti v novém práci líbilo! :)

   Co se týká toho bělení, asi o tom napíšu brzy i článek!

   Delete
 3. Tak nějak se té cesty nemůžu dočkat i za tebe! :) A na té první fotce ti to opravdu strašně moc sluší, a vůbec bych neřekla, že jde jen o tužku na rty! Jinak to s tím vařením je naprosto dokonalé, splněný sen! :D :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 4. ty poslední týdny před odletem vždycky utíkají strašně rychle:) Já vždycky nechávala všechno na poslední chvíli a pak hrozně panikařila, co všechno jsem zase nestihla :) Těším se na články z vašeho dobrodružství!:)


  Taky jsem konečně odhodlala napsat Verče skrz jídelníček. Přemýšlela jsem o tom od té doby, co jsem si přečetla tvůj článek a furt hledala spoustu výmluv. Takže děkuji za takové malé nakopnutí, že všechno jde, když se chce!:)

  ReplyDelete
 5. Moj drahy tiez vali predsudky ( pre zmenu o muzikantoch) je skvele, ked si clovek niekoho najde s kym si rozumie :) a inak velmi vam to spolu pristane :).

  ReplyDelete
 6. Pěkný článek, moc hezké fotky...

  ReplyDelete