Nejkrásnější zážitky jsou zadarmo

 • July 1, 2017

Krásné víkendové ráno! Paradoxně nejkrásnější zážitky v Portugalsku máme ty, které nic nestojí – páteční večer byl dalším z nich. Když si půjčíme kola od majitele bytu a jedeme jen tak k oceánu. Když končí den, zapadá slunce a my pěšky prozkoumáváme okolí našeho domku na vesnici. Bydlíme teď kousek od pláží přes most od Lisabonu, v oblasti Alfarim a Sesimbra. K oceánu je to hodina pěšky, chvilka na kole. Dolu jen z kopce, zpátky už je to o dost horší cesta, ale to nevadí. Můžu tak nahradit kopce v Lisabonu, které mi už teď chybí včetně celého kouzelného města natolik, že hledáme byt na ještě další, poslední týden, který v Lisabonu plánujeme strávit. Konečně nám začal víkend, po chladném větrném a občas i deštivém počasí mají být třicítky. Tak že bychom se dostali už po měsíci na pláž? Ani jeden z nás není typ, co by tam jen ležel. Mě to obvykle přestane bavit po půl hodině a voda tu je hodně studená, na to, abych v ní blbla stejně jako v Chorvatsku minulý rok, kdy mě nikdo půl dne neviděl jinde, než pod vodou.

Většinou přes den natáčím na stories, ale protože mizí a ne všichni je mají, mám pro vás dnes článek a několik fotek z místa, kde žijeme. Na konci uvidíte i náš dočasný domov. :)

Sony Alpha A7 II pohledem Johnyho a teď pár fotek z mobilu


bílý domek, náš domov na další dny

večerní rande na kolech, vidíte ty barvy na nebi? 
Tyhle články mi tu chyběly a věřím, že i vám udělá radost trochu větší nahlédnutí do našeho života na cestě po světě. Můžete se tedy těšit na častější příspěvky i spousty fotek. Brzy vydám tipy na skvělá místa v Lisabonu, která jsme si oblíbili. Mimochodem, už jste viděli naše první video? :)

A jaký je váš nejkrásnější životní zážitek?

s láskou Annie

13 comments:

 1. Moc krásné fotky, úplně vám to tam závidim :)

  Těším se, až začneš více natáčet videa na youtube, tvé stories sleduji často, ale ne vždy je stihnu, což mi příjde jako škoda... :) První video je povedené :) Také jsem začala natáčet na youtube, takže si moc dobře uvědomuji, jak dlouho trvá střihání, kdy ve výsledku je z toho jen pár minutek :D:D

  Cácorka z Prahy

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju Cácorko, to editování je fakt šílenost, ale ono to za to pak prostě stojí. :) Zatím ještě dovolenkuju, takže krom toho co dávám na stories se nic moc neděje, ale vymyslím to a budu zveřejňovat videa pravidelně. :) děkuju!

   Delete
 2. Naprosto krásné fotky a atmosféra. Úplně to jde z těch fotek poznat. Těším se na další články, protože je to fakt krása, užívejte!
  Young, wild and free

  ReplyDelete
  Replies
  1. To mi dělá radost, moc děkuju! :)

   Delete
 3. Ty jo, to je krása :) Nikdy bych nevěřila, že dokáže být v Portugalsku tak krásně. Popravdě, nikdy mě tato země nijak zvlášť nelákala, ale co čtu tvé články, začínám měnit názor :)

  http://elisminarova.blogspot.cz/

  ReplyDelete
  Replies
  1. To jsem moc ráda Eli, popravdě mě Portugalsko nikdy nelákalo natolik, abych si řekla "jedem tam na dovolenou!" ale Lisabon se mi líbí a tohle místo taky. Ale hezky je všude, kde máš svýho parťáka :)

   Delete
 4. Bože, ty fotky <3 Jinak souhlasím, často jsou ty nejkrásnější zážitky zadarmo a většinou to ani nemusí být nic extra, ale právě třeba jen obyčejná procházka krásnou přírodou s člověkem, kterého milujeme :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Přesně tak Domi, pamatuju jak jsme šly spolu po Náplavce, to bylo taky skvělý :) <3

   Delete
 5. Tvůj IG naprosto miluji, sleduji ho pečlivě :)) Je to super!

  ReplyDelete
 6. Krásné fotky Annie! :) Takové opravdové! :) Začala jsem Tě sledovat až nyní, s cestou kolem světa Ti držím moc palce a doufám, že si ji co nejvíce užijete! :) Do Lisabonu se chci moc podívat, tak snad se mi také brzy poštěstí! :)

  LifestyleBirdie

  ReplyDelete
 7. Moc krásné fotky a velmi tě obdivuji za odvahu vycestovat :) Velmi se těším na pokračování vaší cesty :)

  Sweet Life with Lena

  ReplyDelete