Malta is calling!

  • January 3, 2018
Malta is calling!


Krásné středeční ráno!

Jako první vám chci říct, že jsme s Johnym zase trochu poladili design blogu a mám z toho radost, snad se bude líbit i vám, ale ještě s tím nejsme u konce. Další věc, kalendář mi ukazuje 7 dnů do odletu, takže mám už nejvyšší čas na první balení do batohu. Tentokrát budu muset trochu skousnout zuby, protože si s sebou budu moci vzít jen zlomek věcí, ale ruku na srdce – cestování s batohem bude velká úleva oproti těm posledním cestám s kufrem. Díky Maltě si zkusíme ten rozdíl – mít jen pár základních věcí a pohybovat se díky tomu rychleji. Online check-in je skvělá věc, navíc po přistání nebudeme muset čekat na kufry, protože jsme vybrali 40l batohy jako příruční zavazadla. Na Maltě bude ale chladněji než ve střední Americe, takže balení na delší dobu na jiný kontinent bude trochu odlišný, ale mezi Maltou a Amerikou máme asi tři dny v Praze, takže nebude problém nechat teplejší věci doma. Určitě na tohle téma udělám článek nebo video, protože to bude challenge i pro mě samotnou a třeba naše travel packing hacks/tipy budou užitečný i pro vás.

Už je to delší doba od naší poslední cesty. O to víc se těším, až budeme zase na letišti. Pro někoho, kdo je už v tom létání zběhlý, to bývá většinou nuda. Já ale miluju ty cestovní vibes se vším všudy. Poprvý jsem v letadle seděla asi v patnácti a od té doby až minulý rok. I když jsou některé lety dlouhé a přestupy nekonečné, hrozně mě to baví a všechno si naplno užívám. Už jen proto, že cestování byl můj sen od střední školy, tak jsem vděčná, že tuhle možnost mám (i když nebylo tak snadné se k tomu dopracovat).

No a pro dnešek poslední věc – na Netflixu vyšla nová série o nebezpečných zvířatech ve střední Americe. No a kdo se na to samozřejmě hned musel podívat..? :D

Tak se mějte báječně!
xoxo Annie

Malta – unsplash.com

EN
First things first, Johny and I just refreshed design on this blog, I hope you gonna like it, but it's not finished yet. I have another great news. Only 7 days until Malta! I should hurry up with packing. This time we changed inpractical suitcases for very practical backpacks and still, it makes me little nervous. As usual, I'm worrying far too much about nothing. It's been a while since our last adventure. Waiting at the airports could be boring for someone, but not for me. I was at the airport for my second time last year so I'm still enjoying all these travel necessities. I just love all these airport vibes with everything that travel brings! 

Malta is a place where you can still catch glimpses of life as it was lived decades ago, if not centuries. One nice place to do that is Marsaxlokk, a fishing village in the south – and we are gonna spent 20 days right there! Cannot wait to see this amazing small island on my own. I hope 20 days is enough to get to know this place. And finally I'm gonna see my beautiful babe Jenny, I'm counting days 'cause I really can't wait to be there! :D


xoxo, Annie

14 comments:

  1. Design se mi moc líbí, v jednoduchosti je prostě krása. :)
    Ať se další putování vydaří, věřím, že míň věcí bude naopak přínosem, než ztrátou. :)
    PS. ten dokument asi nebyl nejlepší volba. :D:D

    ReplyDelete
    Replies
    1. Děkuju! <3 No a dokument.. jsem si říkala, lepší být připravená a vědět do čeho jdu.. :D

      Delete
  2. Amazing photos! The design of your blog is already great, can't wait to see a final effect :)

    ReplyDelete
  3. Těším se zároveň s vámi a přeji hodně štěstí!

    ELIS MINAROVÁ

    ReplyDelete
  4. Annie,moc se tesim na dalsi cestovatelsky clanky!:) Na Malte jsem byla dve leta po sobe na jazykovym kurzu jeste na stredni a je to krasna zeme s nadhernou architekturou.A pokud budete chtit trochu zaparit,tak urcite nevynechejte Paceville!:)

    ReplyDelete
  5. Těším se na články a fotky z Malty :)

    ReplyDelete
  6. Neviem sa dočkať nový článkov z cestovania, patria medzi moje najobľúbenejšie! :) inak krásna fotka ♥

    ORLLING

    ReplyDelete
  7. Těším se na další články z vašeho cestování. Hodně štěstí přeju ♥

    ReplyDelete
  8. Máš to tu nádherné, kdy bude další video, šikulko :O :D

    Video - Co jsem dostala k Vánocům

    ReplyDelete
  9. Tak šťastnou cestu a na packing hacks jsem docela zvědavá... :)

    http://www.obycejny-blog.blogspot.com

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ještě nějaké věci vychytávám, ale ráda udělám video, až budu zase v cestovním režimu! :) děkuju <3

      Delete
  10. děkuju za všechny vaše komentáře ❤️

    ReplyDelete