Noví členové rodiny a střípky z října

 • November 2, 2018

Dnes začínám tenhle post netradičně v pět ráno. Z postele mě vyhnalo něco jako spánková paralýza, po které jsem pak další dvě hodiny nemohla usnout, jak mi z ní bylo zle. Potřebovala jsem přijít na jiné myšlenky, tak jsem si prohlížela fotky z posledního měsíce a tohle noční psaní je pro mě krásný odreagování, připomíná mi to ty hezký starý blogový časy. Shodou okolností a trochu telepaticky měl ve stejnou dobu špatný spaní i jeden z mých nejbližších přátel, Black. Pro mě jako hyperaktivní a neunavitelnou noční můru je ten pocit, kdy nemůžu usnout a jen se převaluju ze stranu na stranu, jeden z nejhorších vůbec. Tak jsme spolu probrali zas všechno od filmů v kině, co stojí aktuálně za vidění až po feedback na náš nový vlog, na co se vždycky od něj nejvíc těším, protože mi pokaždý dá přesnou konstruktivní kritiku a hlavně tuhle mojí cestu sleduje už tolik let, skrz videa se dá říct od samýho začátku, takže vidí úplně celý vývoj. A to je taky kouzelný. Takový přátele v životě ukáže vždycky čas.Asi tou největší novinkou jsou dva noví chlupatí členové naší rodiny, Jack & Black. Takhle jsem je zvládla unavit jedním dlouhým ranním běháním, když mi chvilku po probuzení dala mamka do ruky vodítka, že kluci čekají na procházku. První venčení, hrozně jsem se na to těšila! Myslela jsem si, že jsou neunavitelní. A já nejsem vůbec běhací typ, nebaví mě to, ale s pejskama je to úplně jiná sranda, to ráno jsem si hrozně užila. I proto, že jsem nechala mobil venku a strávila krásný dvě hodiny v přírodě. :)
Letošní podzim mě hrozně baví! Fotky jsou od Johnyho.


Praha asi nikdy neomrzí. A takový výhledy cestou k zubaři už vůbec ne!:)


Když jsme se vraceli v květnu z Ameriky do Prahy, měli jsme docela jasný cíle naší zastávky. Jedním z nich bylo i vyřešit zlobivý zub, který mě potrápil zrovna v džungli, o tom jsem psala story tady. Ostatní zuby nechat zkontrolovat, amalgámový plomby předělat na bílý, objednat se na pravidelnou půlroční dentální hygienu a nechat si konečně zuby i srovnat. Odkládala jsem to už několik let, tak už bylo vážně na čase. Před pár dny jsem rozbalila v pořadí už osmou řadu folií, tak pozoruju, jak se zuby mění a čas hrozně letí, za chvilku budeme v půlce léčby. To byl vlastně i hlavní důvod, proč jsme si udělali tuhle zastávku v Praze. 

Nicméně, co se týká opravy zubů, nedám dopustit na mé dva nejzlatější zubaře – pokud v Praze někoho hledáte, za mě jsou ze všech mých zkušeností naprosto nejlepší kluci z DobrýDent. Tolik pozitivních hodnocení jsem snad nikde nečetla, vše je bez bolesti a je to příjemná změna, když se po tolika letech trápení do toho křesla i těšíte! :)


Občas se v Makru nestačím divit, co tam všechno můžete sehnat, hehe.688 dnů <3Moje nádherná a milovaná Páťa se bude vdávat!!! Nikdy jsem s holkama svatby takhle neprožívala, ale teď je to něco úplně jinýho. Známe se od dětství, už takových 20 let. Vyrostly jsme spolu, máme tolik zážitků a vzpomínek, jsem tak šťastná. Na příští rok mám v plánu udělat několik svatebních videí. Na tohle se těším ze všech nejvíc. <3


Hrozně mě baví, jak ty nejlepší věci přicházejí, když bychom je nejméně čekali. Z jednoho vtipu přišel nápad, který se prostě nedá zavřít do šuplíku. Tak jsme se sešli v jeden den na brunch, večer na drink a druhý den jsme měli jasno. Pracujeme společně na velkém projektu, který mi teď zabírá spoustu času, ale moc mě baví. Po půlce listopadu se vše dozvíte.


Backstage fotky z natáčení promo videa!:)


Článek jsem nakonec dopsala v dalších dnech, dnes je už pátek po půlnoci a ráno nás čeká další výlet za naše hranice. Tak se pro dnešek loučím a uvidíme se zase příště! Děkuju za přečtení a přeji vám krásný víkend. <3

6 comments:

 1. Gratulujem k novým členom <3 sú naozaj krásny! Tiež mám psíka a nevedela by som si bez neho predstaviť nič na svete <3 Už ako malého som ho brávala na prechádzky a chodila s ním behať a jednoducho s tebou musím súhlasiť, pretože to je ten najlepší pocit na zemi :))
  NORALIC

  ReplyDelete
 2. Ahoj, mohla by jsi mi prosím napsat email Misa.Pavlikova15@gmail.com
  kde jsi vzala nové hafíky, taky chceme tyto pejsky a tak budu velmi ráda za doporučení odkud je máš apod. :) Díky.
  Vítejte u Mišky

  ReplyDelete
  Replies
  1. Míšo, nemáme je od štěňátek, našli jsme přes nějaký inzerát od původních majitelů, kteří pejsky museli dát pryč a vzali je k sobě. :)

   Delete
 3. To jsou bobišci úžasní. :)

  ReplyDelete