Highlights: January ✨

 • January 31, 2020

Leden byl skvělý! Stihli jsme toho tolik, že vlastně pořádně nevím, kde začít. A přijde mi, že uteklo mnohem více dnů, než jen 31. Po Vánocích jsem hned skočila do pořádnýho režimu: spánek, práce, zdravé jídlo, detox od cukrovinek – protože jsem byla přímo závislá na sladkým. Jaká úleva teď po měsíci! Tréninky ve fitku, hodiny jógy, spousta knížek, práce na portfoliu, edit videí a plánování dalších natáčení, schůzky, procházky..

Strávili jsme taky moc hezké chvíle s přáteli, byli na maturáku mojí milovaný ségry, skládali jsme puzzle, hráli hry, koukali na filmy i seriály, viděla jsem se s velkou částí rodiny a s Johnym jsme si dali Harry Potter maraton. Spousta výbornýho jídla a báječný společnosti! Řekla bych, že se tedy začátek roku vydařil. Na to, že je pro mě leden jedním z nejhorších měsíců, to bylo překvapivě super!  Tak dnes tu mám ve fotkách souhrn měsíce a na konec článku jsem vám vypsala pár tipů na skvělý knížky!:)

Už si ani nepamatuju, kdy jsme měli možnost stát šikovnému fotografovi před objektivem! Naposledy to pravděpodobně byly fotky z Rakouska z našeho víkendového tripu na konci léta. Tyhle krásné fotografie jsou shodou okolností od stejné, moc šikovné fotografky a naší úžasné kamarádky Jony – jonafriedri.cz <3

Už to chtělo nějaké pořádné fotky na památku. V poslední době jsme se fotili minimálně a když už, tak buď momentky na telefon nebo samospoušť na lavičce, když jsme cestovali ve dvou. Nechám si je i vytisknout, jsem z nich naprosto nadšená! 

✨✨✨

Prom night ✨✨✨

Lush valentýnská a jarní kolekce
Koncem ledna jsme s Jonou vyrazili na moc krásný event, představení nové jarní a valentýnské kolekce v Lush Palladium.  Tolik překrásných barev, vůní, mýdel, tělových kondicionérů, masek.. to vám ale určitě nemusím představovat, že? Vždycky mi je líto, že už nemáme vanu, jako tehdy v našem prvním bytě na Vinohradech! Lush naprosto miluju, mám ho plnou koupelnu. A navíc, budoucnost je v bezobalových produktech! Takže go naked! :)

✨✨✨

Tréninky, Yoga a jídlo


Za leden to je 24 tréninků! Fitko, hot yoga, power yoga, cardio. Občas jsem si dala hot jogu po treninku v posilovně, to bylo perfektní :) Většinou si mobil neberu vůbec, tak fotek moc nemám, ale jsem ráda, že se mi podařilo najet zpátky do kolejí a najít ten balanc. Psala jsem o tom tady na instagramu před Štědrým dnem, ještě na Mauriciu. Tak mám největší radost, že oba s Johnym makáme, protože nejhorší je pořád začínat znovu, když si dáte z jakéhokoliv důvodu pauzu. Yay!  ✨✨✨

Friends
✨✨✨


Books! 

To nejlepší na konec. Na leden jsem se snažila nastavit večerku, protože jakmile nemáte práci v kanceláři, snadno se pak sklouzne do módu "pracuju od nevidim do nevidim". A protože se snažím srovnat spánkový režim, zkouším večer včas vypínat monitor a víc sahat po knížkách. Tak pro vás mám spoustu tipů na kvalitní čtení! :)

5/5 ⭐⭐⭐⭐⭐
Naprosto pozoruhodná věc (Hank Green)
Hana (Alena Mornštajnová)
Malevil (Robert Merle)
Bajky barda Beedleho (J.K. Rowling)
Birthday Girl (Haruki Murakami)
Spánek (Haruki Murakami)
Norwegian Wood (Haruki Murakami)
The Hitch-Hiker (Roald Dahl)
Why we sleep (Matthew Walker)

4/5 ⭐⭐⭐⭐
V práci nemusí být blázinec (Jason Fried, David Heinemeier Hansson)
Kindred Spirits (Rainbow Rowell)
The Good Daughter (Karin Slaughter)
Smokescreen (Dick Francis)
Tony Takitani (Haruki Murakami)
Veronika Decides to Die (Paulo Coelho)
Barn Burning (Haruki Murakami)
Murder in the Dark: Short Fictions and Prose Poems (Margaret Atwood)
Loutkář (Daniel Cole)

3/5 ⭐⭐⭐
The Mirror (Haruki Murakami)
Proměna (Franz Kafka)

2/5 ⭐⭐
A Perfect Day for Kangaroos (Haruki Murakami)

Doufám, že jste se měli taky krásně! 🖤

2 comments:

 1. Fotky od fotografa jsou opravdu moc krásné :) koukám, že jsi měla leden opravdu nabitý, ať se ti daří i nadále :)

  One Loving Girl

  ReplyDelete
 2. Myslím, že tohle může fungovat i pro někoho, kdo pořád něco odkládá, má případně pocit, že něco nejde, je na to a to málo času apod.
  Ten text s fotkami je takovou ukázkou toho, že omyl, jde to. A moc Vám to sluší!

  PS: Je vtipný, že zrovna včera si říkám večer, že nepůjdu spát taky od monitoru, ale od knížky (jo, Zloba je tak boží, že si jí dávkuju, protože jinak bych to snad dal na jeden zátah).

  ReplyDelete